Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már dolgod szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már dolgod szűz fiúval?

Figyelt kérdés

Volt már dolgod szűz férfival?Sziveségből bele mennél intim kapcsolatba szűz,fiatal fiúval?

kor?



2015. júl. 8. 17:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem én csak kiváncsiságból kérdezem amugy N :)
2015. júl. 9. 14:31
 12/17 anonim ***** válasza:
11: Az én vagyok, és nem itt élem ki magam, csak gyakran járok ide fel, mivel annyira alacsony és ocsmány vagyok minden lány szerint, hogy soha nem lesz párkapcsolatom.
2015. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha éveken keresztül minden hasonló kérdésre cirkalmas körmondatokkal kifejted hogy te milyen rettenetesen, elképesztően, elborzasztóan ocsmány és undorító és alacsony vagy, azzal nem is fogsz előrébb jutni.


30 felett vagyok jóval és nekem sem volt soha senki, csak azért hogy ne gondold: egy Mr. Casanova osztja az észt.

2015. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
14: Nekem is elég lenne, ha legalább átlagos lennék, de sajnos alacsony vagyok, és ocsmány, akit soha, semmilyen körülmény között nem tudna egy lány szeretni. Már az is haladás lenne, ha nem kapna hányingert az a lány, aki meglát. Ilyennel azonban még nem találkoztam. Annyira undorító külsőm van. És az egyetlen esély, hogy valaha is elveszítsem a szüzességem az a szánalomszex.
2015. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha neten (vagy élőben) valaki lánnyal próbálsz ismerkedni, ott is ezzel kezded, mint amit ide leírtál?
2015. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem, de az ismerkedés mindig addig tart, amíg képet nem látnak rólam. Élőben ugye azonnali visszautasítás legalább egy fintorral, hogy egyáltalán hogy voltam képes megszólítani őt, pedig alacsony vagyok és ocsmány és egy ilyen férfi miért megy oda hozzájuk. Nagyon sokszor kapok bántó visszautasításokat is, amik arra mennek, hogy minél jobban megalázzanak. Neten többször volt már, hogy a lány oda meg vissza volt már értem. A képküldésig. Utána minden lány lelép, vagy megírja, hogy ocsmány vagyok és sosem tudna szeretni.
2015. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
örülnék ha ezt priviben beszélnétek meg!
2015. júl. 9. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!