Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lennék? Használunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lennék? Használunk óvszert, kiszakadásra nem volt példa, de már majdnem egy hete késik. Meglehet, hogy akkor is teherbe eshetek, ha mindent "szabályosan" csinálunk?

Figyelt kérdés

vizsgaidőszak van, az elmúlt hónapban rendszertelenül, vagy alig ettem, aludni is nehezen tudtam, elég sok volt a stressz. ettől függetlenül félek, mi van, ha...

főleg, mert nem sok jele van, hogy meg akarna jönni.


2010. febr. 3. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
hát az én barátnőmnek egyszer 3 hónap után jött meg, stresszelt is alatta..én is.. de majd a csajok megírják neked
2010. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ahogy leírtad az alapján lehetetlen h teherbe ess..vagy csak nagyon kevés az esélye talán 1 %...én biztosra mondom h a stressz miatt van,nekem is volt ilyen h stressz miatt nem jött meg több hónapig, ne aggódj
2010. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez eddig megnyugtatóan hangzik...8-)
2010. febr. 3. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:

bnőmnek egyszer 2 hetet késett.. parázott rendesen, mert előtte nem egyszer védekezés nélkül volt együtt a pasijával... de csak az idegesség miatt volt. am ő se érezte, hogy meg akarna jönni... szal sztem no para, én ha készülök rá, hogy na akkor most kell megjönnie, tuti késik...

16/L

2010. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!