Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendőnek tartod ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendőnek tartod ha egy fehér lány már egyszer kipróbálta fekete pasival?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 15:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Nem,en is kiprobalnam. Es miert lenne elitelendo? Rasszista vagy?
2015. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%

Ő dolga.

De én nem támogatom a fajkeveredést.

2015. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok rasszista, csak nekem úgy tűnik a társadalom többsége elítéli ezt.
2015. júl. 9. 15:28
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Es ki nem sz.rja le mit gondol a tobbi? En azsiai vagyok es ha lefekszem egy 'feher' pasival az is gaz?
2015. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

Elítéled a fajkeveredést???

Mire gondolsz?

A szélsőjobb vonzza a butákat...


Esetleg rasszkeveredés.


Amúgy nem ítélem el, de ha csak azért próbálta ki, mert úgy gondolta, hogy attól más lesz majd a szex hogy fekete pasival csinálja, akkor ugyanolyan buta mint a "fajkeveredést" elítélő neonnáci.


A néger pasik felmagasztosítása rohadtul irritáló, legalább annyira mint mint a magamutogató boozie-k, vagy a hőzöngő homofóbok.

2015. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem itélném el. Volt olyan párom aki kipróbálta,de neki nem volt jó a nagy cerka. :) Neki jobb volt a 15,5/5,2 es. :)
2015. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%

4-es jó az ázsiai az megint más nálam mert bejönnek az ázsiai lányok főleg ha még egy kis akcentusuk is van :)

de mondjuk nem mind csak a thai, japán, kínai, és koreaiak :)

2-es voltam

2015. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Nincs akcentusom es nem is vagyok a felsoroltak kozott de tuti bejonnek neked:P egyebkent minden 'nep'kozott van szep es van kevesbe szep no
2015. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
igen elítéljük. Mivan a fehér Ákosok már nem elég jók? Amúgy számoljon azzal mindeki, hogy kap a kaland mellé 1 adag olyan nemi betegséget amit az Európai orvosok még a könyvekben sem olvastak. Akinek ez kell hajrá.
2015. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Bottal se piszkálnám meg az ilyet és, ha kiderülne, akkor páros lábbal rúgnám ki az ajtómon. Undorító.
2015. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!