Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elítélendő módon cselekedtem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő módon cselekedtem?

Figyelt kérdés

Egyik este edzés után hazafelé tartottam a kondiból, amikor az utcán leszólított egy néger lány. Elmondta, hogy buliba készül, de a barátnője kiütötte magát, így nincs aki elmenne vele. Közöltem, hogy ne haragudjon, de két órát edzettem, kidőltem, minden vágyam, hogy egyek és lefeküdjek aludni. Mondta, hogy jó, akkor menjünk hozzám, ő majd segít ellazulni, közben félreérthetetlenül mosolygott és simogatta a vállamat. Megkértem, hogy hagyjon békén, mert bár szép lány (tipikus néger nő, nagy segg, nagy mell, széles orr stb.), viszont van barátnőm (nincs, de ez általában beválik, egyébként sem a nőkhöz vonzódom, bár ezt senki meg nem mondaná). Azt felelte, hogy bevesszük őt is. Rövidre akartam zárni a dolgot, egyszerűen megmondtam, hogy idézem: Bocs, de nekem nem tetszenek a színesbőrű emberek. (Azt azért nem árultam el, hogy eddig mindig éreztem egy jellegzetes szagot, ami körüllengi a legtöbb feketét, legalábbis akikkel találkoztam eddig, ennél a lánynál is megvolt, és eleve, sem arcuk formája, sem a testük, egyáltalán semmi nem izgató számomra). Megsértődött, kiabált, hogy büdös rasszista, válaszolni se tudtam, elviharzott.

Olyan nagy bűn lenne, hogy nincs bennem nemi vágy a feketék, ázsiaiak, arabok iránt? Semmi más szempontból nem gondolom úgy, hogy rasszista lennék, nem tartok pl: minden négert dologtalan semmirekellőnek, sem az arabokat terroristának, csupán ez, hogy nem izgatnak fel.

Előre is kösz az értelmes válaszokat.


21/F



2013. jún. 7. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

a visszautasítás mindig kellemetlen...

az indoklás meg tényleg elég furcsára sikeredett...


annyit is lehetett volna mondani, hogy ő nem tetszik.. vagy ilyesmit.


Ha belegondolsz, abban a kontextusban semmi más nem hangzott el azokon a szavakon kívül. Joggal gondolhatta és érezhette, hogy rasszista vagy.


Az önmagában nem gond, hogy nem izgatnak fel bizonyos emberek (mert nem hiszem, hogy minden magyar lány felizgatna).

A tapintat viszont olyan erény, amelynek nem vagy birtokában. :)

2013. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem cselekedtél elítélendő módon. Bár a színes bőrűek nem szeretik, ha a bőrszínükkel kapcsolatosan beszélnek róluk, főleg, ha negatív oldalról közelítjük meg a dolgokat. Az általánosítást meg végképp nem szeretik. (Amit egyébként megértek.) Én így tudom.
2013. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolom, hogy semmiképpen ne érezz bűntudatot egy ilyen rámenős r*banc miatt, bőrszíntől függetlenül. Szerintem az általad felhozott kifogások egyértelműen közölték, hogy nem kívánod a társaságát élvezni, a kevésbé türelmes embereknak a te mondatod helyett a következő is lehetett volna: "Takarodj!" Teljesen mindegy, hogy végülis melyik miatt sértődött meg, nem? xD Nem neveznélek én sem rasszistának.
2013. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Inkább mondtad volna, hogy nem tetszenek a rámenős nők vagy az igazat a szexuális irányultságodról.
2013. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

mindig az bántja a legjobban az embert, amin nem tud változtatni.

engem pl. azzal lehet a legjobban megsérteni ha azt mondják hogy unalmas vagyok. az vagyok - de minek dörgölik az orrom alá, ha megszakadok se leszek "érdekes".

hiába olvastam ki 100 könyvet, meg hallgatok modern zenéket és nézek okádék éjjel-nappal bp-t hogy lépést tartsak, nem bírnak.

nem és kész

de attól még hogy elfogadom magam, fáj ha ezzel b@sztatnak.

ahogy ez a fekete lány se tud magából fehéret csinálni.

mondtad volna hogy b.zi vagy, az nem az ő hibája és lazán túllett volna rajta :D

2013. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem nagyon ertem. Eleve a nok irant nincs benned semmilyen vagy, nem igaz?! Akkor miert nem ezt mondtad?!


Az egy kicsit furcsa szamomra, hogy homoszexualiskent eppen te nem tudod, hogy melyek azok a mondatok, amik erzekenyen erinthetnek egy olyan embert, aki valamilyen szempontbol kulonbozik masoktol, de persze elofordulhat, hogy pillanatnyi zavarodban csuszott ki ez a felresikerult mondat.


Az egyebkent nem baj, ha nem tetszik valaki, vagy nem tudsz vonzalmat erezni valaki irant, a visszautasitas modjat azonban lehet csiszolni es finomitani.

2013. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
5. válaszoló- bocs, de szarrá untam magam, amíg a hozzászólásod olvastam...
2013. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
azééééé mer néger vagyoooK? xD
2013. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Amado atya ***** válasza:
100%

Nem lett volna szabad így megsérteni, tényleg volt egy kis rasszista felhangja.


Ha őszintén bevallod, hogy meleg vagy, amiatt nincs sértődés...

2013. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A tapintat tényleg nem túl erős oldalam, mondhatni ez családi vonás: Anyu ment be szemüveget csináltatni, mikor is mesélte neki az optometrista, hogy már reggel óta székrekedése van. Válasz: Sz*r ügy. Másik történet: Egyik ismerősöm állandóan arról panaszkodik, hogy milyen nagy a segge. Gondoltam, most csak azért sem szólom el magam, erre mit mondok neki: Felálljak, hogy elférj?. Mentségemre szóljon, ha az én hibáimat ecsetelik, akkor egyetértek, hogy így van, és nem sértődök meg (magamból kiindulva nem is tehetek mást).

Nem szeretem mindenki orrára kötni a szexuális hovatartozásomat, eddig a barátnőm van, bocs dolog legtöbbször működött. :D

2013. jún. 7. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!