Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy reagálnátok, ha egy fiú akit pár napja ismertek, alig beszéltetek, egyszer csak ráteszi a combotokra a kezét? Srácok megtennétek?

Figyelt kérdés
Nyári suliba járok, nagyon tetszik a csaj aki mellettem ül. Mi lenne ha csak úgy rátenném a kezem a combjára? Leütne? :D
2015. júl. 9. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
beletenne a puncijába, és szétspriccelne méterekre utána annyira állna neked , hogy otzhagyna
2015. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Hat ha magambol indulok ki ha jol nezel ki nem zavarna es tobbet is akarnek. De szted ki tudja megmondani h azt a csajt zavarna e?
2015. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Én ezt már kipróbáltam. A női wc ben kötöttünk ki
2015. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Elhúzódnék, ha nem érti, akkor levenném a kezét és közölném, hogy "nem". Ha tetszik is, innentől kezdve felejtős volna számomra. Ott hagynám és a tábor hátralévő részében messzire elkerülném.

Van barátom, így valószínűleg neki is szólnék a dologról... De, ha nem lenne, a többi ugyanígy történne attól még.


Mellesleg mennyire ismered a lányt? Hetero és szingli egyáltalán?

Mint láthatod, tényleg mindenki más, ez attól a bizonyos lánytól függ, meg persze tőled. Ha kapcsolatot szeretnél (nyugodtan nevess ki, ha buta feltevés :D), akkor azért ne így indíts. Egyébként meg, ahogy érzed. Figyeld a lány reakcióit, testbeszédét, meg persze, amit mond.

2015. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Úristen, mert mi az a comb, hogy nem lehet hozzáérni? :D Nem egy nemi szerv! Engem különösképp nem zavarna, persze ha nem hosszan és szemlátomást nem élvezkedésből csinálná, hanem csak ilyen baráti jópofizásképp.
2015. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5: Nyilván nem mindenki ugyanannyira közvetlen, de amúgy a comb közismerten nem baráti zóna.
2015. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Hát nekem a lányismerőseim rendre a combomra teszik a kezüket (vagy csak rácsapnak egy poénnál), és egyikről se gondolnám, hogy élvezkedésből.
2015. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem próbáld meg.
2015. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
törném el a kezét, lábát abban a szent szúrásban. még levegőt is hitelre venne 2 hétig xdD
2015. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mivel ezen az oldalon senki sem tudja hogy milyen ez a lány, ezért lehetetlen megjósolni hogy mit fog rá reagálni. De valószínű tetszik neked ez a lány, akkor miért nem hívod el egy randira inkább? Én azt tenném.
2015. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!