Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogy reagálnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy reagálnátok egy szerelmes levélre olyantól, akivel már egy ideje nem beszéltetek, mert el váltak útjaitok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Leszarom
2014. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy előtte milyen volt a kapcsolatunk, illetve hogy miért, és milyen érzésekkel váltunk el egymástól annak idején.
2014. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kettes, osztom a valaszod :)
2014. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szerettük volna egymást annak idején de haraggal válnánk el, akkor is örülnék neki.
2014. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Értékelném, de nem hinném el, és nem venném komolyan.
2014. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha én kezdeményeztem a szakítást, és már egy ideje kerülöm a fiút, akkor gyűlölném. Tehát ha a lány egyértelműen és határozottan NEM-et mondott, akkor ne tedd. Azt ugyanis zaklatásnak hívják, és csak lelkibeteg, önző, erőszakos fiúk teszik. Csak akkor küldj neki szerelmes levelet, ha nem próbáltatok még beszélni egymással, ha ez az első rendbehozási kísérleted.


Ha sorozatosan üzengetsz neki és írogatsz, és nem fogadod el a döntését, az már beteges.

2014. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6


Ez lesz az első, és tulajdonképpen még nem is alakult ki köztünk semmi, bár ő mondta, hogy szerelmes belém. De szerintem csak ragaszkodás volt a részéről.


Köszi a válaszokat.

2014. szept. 10. 16:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta h szerelmes akkor az is volt. Higyj nekem. Írj neki nyugodtan, max csak jobb lehet ennél.
2014. szept. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!