Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak miért vagytok képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért vagytok képesek orálisan kielégíteni egy nőt semmi viszonzást el nem várva?

Figyelt kérdés
Az éjszaka folyamán többször kielégített, a nyelvével és az ujjával is, én akartam viszonozni, de nem engedte. Végül szex sem volt. Egész éjjel kényeztetett. Majd 2 nap múlva kidobott (levélben) kamu indokokkal. Holott még azon a napon is őszi és következő évi dolgokat terveztünk, semmi gond nem volt. Derült égből villámcsapás. Pedig állítólag én vagyok élete nagy szerelme, de most nem megy neki a kapcsolat, ő sem tudja h miért nem?!?!
2015. júl. 10. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tudja. Nem szeretett beléd,és-vagy talált mást.
2015. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
a férfiak disznók
2015. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaja mindjárt jön az Úrnő és megmondja mekkora hímsoviniszta féreg a pasid.
2015. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"én akartam viszonozni, de nem engedte" Mert nem azt várta hanem valami mást.
2015. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 RRR ***** válasza:
56%

igen

de a tied egy hülye volt

2015. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miutan onzetlenul kinyalja miert lenne onzo diszno ezt most nem ertem. Az mas kerdes hogy attol meg lehet hulye hogy otthagy de a kettonek szerintem semmi koze egymashoz csak max annyi hogy azert nem.engedte meg hogy viszonozd mert mar akior is tudta hogy ott akar hagyni es nem akarta hogy kvnak nezd magad
2015. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mert nem kapott vacsorát... :)
2015. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hasonló van a Szürke ötven árnyalatában?
2015. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Már akkor megvolt a másik csaj, akiért dobott, és előtt szexeltek, már nem tudott volna produkálni. De nem akart beégni, ezért inkább kielégített téged.

Vagy spermabankba megy másnap reggel és kellett az anyag.

2015. júl. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már megint ez a csúnya általánosítás.
2015. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!