Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan álljak hozzá ehhez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak hozzá ehhez a szituhoz? Tényleg túl fiatal a barátnőm a szexhez?

Figyelt kérdés

A barátnőm 15 éves (2 hónap múlva lesz 16), én 19 éves vagyok, fél éve vagyunk együtt, és kb. 2 hónapja folytatunk szexuális életet is, mert szeretjük egymást és így döntöttünk, hogy boldoggá tesszük egymást ilyen módon is. Ezzel a barátnőm anyukája tisztában van, nem tiltja, mert tudja, hogy ez természetes és ha valaki szerelmes, akkor kívánja a másikat ilyen módon is, csak arra kért minket, hogy legyünk óvatosak. Tehát tök megértő.

Viszont, az én anyukám teljesen más felfogású. Szerinte a barátnőm még nagyon gyerek, stb. Most megyünk együtt nyaralni 3 napra, a Balatonra. Anyám állandóan figyelmeztet, hogy ne tegyek semmi olyat, amit ő nem szeretne, meg nem szeretné megtudni, hogy "perverzkedünk"... tehát szerinte a szex nem az ő korának való, stb. Emiatt pedig nem tudok vele erről a dologról beszélni, és zavar. Zavar, hogy a barátnőm anyukája jobban megérti. Mit tegyek? hogyan beszélgessek komolyabb dolgokról anyámmal, ha ilyen "régimódibb" a felfogása? Illetve szerintetek jogosan gondolja így anyukám?


2015. júl. 11. 00:30
1 2
 11/16 Pszt! ***** válasza:
100%

Most nem azért mondom, de 15 voltam én is, amikor az első komoly kapcsolatba léptem bele. A hapsi jóval elmúlt már akkor 19. Én se éreztem magamat kislánynak hozzá és nem is lettem terhes.

Elmagyarázta, hogy védekeznek, szertintem meg még mindig jobb ha tudnak róla, minthogy suttyonba az árokszélén keféljen valakivel.

Szerintem meg minnél inkább tiltják az ilyen dolgot annál inkább akarni fogja a gyerek. Bár már 19 évesen nem számítható gyereknek. A válaszokra pedig szerintem eléggé komolyan válaszol, még korához képest is.

Ha szereti és komolyan gondolja miért ne szexelhetnének?

Uraim, ne mondjátok nekem, hogy Ti mindig húztok gumit, mert úgyse hiszi el senki :D

Nem egy példányotokkal találkoztam már, aki nem szerette és érdekes kifogásokat talált arra, hogy ne kelljen felhúznia.

Nos kérdező, szerintem ha legközelebb is szeretné felhívni a figyelmedet arra a tényre, hogy a barátnőd kiskorú és nem illő ezt meg azt tenni, akkor nyugodtan elmondhatod neki, hogy felnőtt férfi vagy, aki felelőség teljes. A Te magánügyed, hogy kivel és hogy szeretnél. Nem kell aggódnia mert nem lesz még unokája, viszont ha szeret egy kicsit is nem beszél erről így és nem idegesít vele tovább. Jó hogy már nem frusztráltá kell azért válnod mert nem elégszel meg a kezeiddel.

Szóval fel a fejjel :)

Ó és inkább tartom valószínűnek, hogy valahol féltékeny az anyukád a barátnődre, hisz Te mégis csak az ő "pici" fia vagy, akit a "gonosz" barátnőd elrabol tőle :D

24/N

2015. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Persze, hogy komolyan gondolom ezt az egészet. Ha nem gondolnám komolyan a kapcsolatunkat, nem utaznék minden alkalommal másfél órát oda és nem adnék ki pénzt. Ez barátnőmnél is igaz. :) Tehát nagyon szeretjük egymást, ezért gondoltuk, hogy már itt volt az ideje. Én úgy gondolom, hogy ilyen téren, mondjuk 2 év múlva, mire 18 éves lenne a barátnőm, sokkal "érettebb" nem lenne. Rengeteg 19-20 éves embert ismerek, akik nem csak ezen a téren, de máshogyan is jóval a barátnőm értelmi szintje alatt vannak, tehát véleményem szerint az életkor, mint szám nem feltétlenül mondja meg valakiről, hogy milyen felfogású és mennyire érett. Nem azt mondom, hogy a barátnőm már mindent tud az életről, de erről témáról már eleget tud ő is ahhoz, hogy biztonságos legyen a szex.

Egyébként anyum sajnos kicsit "régimódi", nem hiszem, hogy pont most hirtelen be fogja látni, amit mondok neki, sajnos.

Az meg, hogy 19 éves vagyok és anyum beleszól a dolgokba... Elmondása szerint, amíg vele lakom ő tart el, joga van hozzá. Viszont nem hinném, hogy féltékeny lenne a barátnőmre, mivel nagyon kedveli és szereti ha vele vagyok, viszont nem tudja elképzelni, hogy én szexuális kapcsolatba lépjek a lánnyal... szerintem neki ez túl nagy "újdonság" lenne, meg a barátnőmet is nagyon fiatalnak tartja ehhez, gondolom ő máshogy nőtt fel anno, ezért.

2015. júl. 11. 10:51
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem anyád hülye. Tuti hogy ő is korán kezdte a szexet. Minden szülő imád papolni.
2015. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy 25 évesen is előfordulhat, de akkor már jó esetben a kezében van egy szakma, van munkahelye, és talán nem akkora nagy tragédia az sem, ha egyedül kell felnevelni, mert a fiú nem vállalja be.

Arra még mindig nem válaszoltál, mi lesz, ha eléd áll, hogy terhes. És mi lesz, ha esetleg azt mondja, hogy ő nem akarja elvetetni? Mert vannak ilyenek is (bár szerintem ők nem 15 évesen kezdik a szexet).

Én mondjuk soha, semmilyen körülmények közt nem vetetném el a gyerekemet. Még ha nemi erőszak eredménye lenne, akkor is inkább örökbe adnám.

2015. júl. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ez már különböző ember felfogásának kérdése, hogy megtartja-e vagy sem. Persze, ilyen korban nagyobb megrázás, ha esetleg ez bekövetkezik, de 25 évesen is felforgathatja ugyanúgy az életet. Mi erről is beszéltünk már, és ha neadjisten úgy adódna, elvetetné, mert felborítaná a rendet sajnos. Egyébként ne úgy képzeld el, hogy mindennap 2 alkalommal szexelünk, mert alapból heti 2-3 napon találkozunk és akkor se mindig. Csak időnként tényleg jól esik egymásnak örömet okozni ilyen téren is. Szerintem a szex része egy jó kapcsolatnak.
2015. júl. 11. 21:40
 16/16 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kor függő, hogy mikor válik valaki éretté a szexuális életre, és a kapcsolatra. Persze, ez nem azt jelenti, hogy egy 13-12 éves lány is lehetne érett, de majdnem 16 évesen már lehet komolyabb gondolkozású, mint a korabeliek. A legfontosabb, hogy csak olyat tegyetek, amit mindketten szeretnétek, és amit késöbb egyikőtök sem bánik meg. Ha a barátnőddel annyira szeretitek egymást, akkor nem lehet gond. De semmit ne erőltess, és persze okosan, védekezzetek stb!
2015. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!