Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogyha minimális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogyha minimális ismerkedés után fekszünk le úgy egymással, hogy mindketten "jókislánynak" és "jófiúnak" tűnünk?

Figyelt kérdés

A trolibuszon láttuk egymást szinte minden reggel hetekig és szemeztünk negyed órákig, mire egyszer egyedül voltam és oda mert jönni hozzám. Az első randin csókolóztunk, a másodikon a bugyimban turkált és a negyediken nyalt ki. Most vagyunk együtt kb 1 hónapja (az első randitól számítva) és szeretnék vele lefeküdni úgy, hogy még szűz vagyok. Neki eddig 2 barátnője volt az életben. Ha tényleg annyira odáig vagyunk egymásért (ez tényleg egy kölcsönös "első látásra" dolog volt, ami nekem eddig még soha), akkor nem baj ha már lefekszünk?


17/L, 21/F


2015. júl. 11. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ha úgy érzed hogy készen állsz rá, akkor hajrá! :)
2015. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RRR ***** válasza:
95%

van ilyen

nem baj

gumit használj,akármit is mond!!!!

2015. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha te úgy érzed, hogy szeretnéd, akkor persze. Nem olyan nagy szám az első, mint amilyennek tartjuk, mielőtt megtörténik. Ha le akarsz vele feküdni, külső nyomás nélkül, akkor nincs abban semmi, hogy még nem ismeritek egymást olyan régóta. Ez a te magánügyed.
2015. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

Idáig leadják a lányok az igényüket? Ennyire könnyen odadobják magukat?!

Egyikőtök sem "jó". Egy igazi tapló, aki a második(!) randin egy csaj bugyijában turkál, te meg egy igazi könnyűvérű, hogy ezt engeded.

2015. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Annyiból esetleg nem ártana még pettingelnetek néhányszor, hogy jobban megismerjétek egymás testét, reakcióit. És ahogy előttem is írták, kicsit túlértékelik az elsőt. Majd kb. a 3-4. alkalommal lesz igazán kellemes.
2015. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat.


4: A visszajelzések alapján elég csinosnak számítok és eddig rengeteg srácot koptattam le mindenféle bulikban (ha az utóbbi pár évben százat nem, akkor egyet sem), a suliban és más helyeken. Vagy láttam hogy egyből dugni akarnak vagy egyszerűen nem éreztem hogy egymáshoz passzolunk.

Ezzel a fiúval viszont első látásra volt valami. Ő mondta hogy összeszűkült a gyomra és kirázta a hideg amikor először meglátott és én ugyanezt éreztem. Mikor a buszon ültünk szinte negyed órákig nem bírtuk levenni a szemünk egymásról.


Hogy "jók" vagyunk csak arra értettem, hogy ő elég jóképű, jó dumás srác és mégsem azzal tölti az idejét hogy ribiket fektessen meg, hanem komoly kapcsolatok érdeklik csak. Én szintén elég jól nézek ki és ha akartam volna már annyi pasin túl lennék 17 évesen, hogy nem tudnám a kezeim és lábaim ujjain megszámolni őket, mégsem ezt választottam, mert ez taszít. Szűz vagyok.

2015. júl. 11. 12:45
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

#6:

"Vagy láttam hogy egyből dugni akarnak vagy egyszerűen nem éreztem hogy egymáshoz passzolunk. "

Ez a srác nem akart egyből dugni?! Nem akart ő dugni, csak a második randin a bugyidban turkált...De mivel van benne valami különleges, ezért miért ne engednéd?

Aki komoly kapcsolatot akar tőled, nem így indít.

De mivel benned nincs tartás, megfog dugni. Minek tettél fel ilyen kérdést?

2015. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem akart. Mondtam hogy szűz vagyok és azt mondta várna rám néhány hónapot bőven. Még nem mondtam neki hogy lefeküdnék vele a jövő héten, úgy tudja még várnia kell. A petting amit csinálunk meg más dolog.

A férfiak kívánósabbak és erősebb, gyakoribb, könnyebben felszínre kerülő vágyaik vannak, mint a nőknek, ezt még én is tudom. Nyilván ő kezdeményez férfiként és nem én fogok először az ő gatyájába nyúlkálni.


"Aki komoly kapcsolatot akar tőled, nem így indít."

Úgy tudom manapság tartós kapcsolatok nyitányaként is teljesen normális, általános, gyakori hogy ha 2 ember kedveli egymást, akkor az első randin csókolóznak és ha már nem szüzek, akkor lefekszenek egymással egy-két hét után (az első randihoz képest).


"De mivel van benne valami különleges, ezért miért ne engednéd?"

Nyilván. Ahogy te is csak olyan emberrel csinálsz/engedsz dolgokat, akihez vonzódsz. Nem mindenkinek. És minél különlegesebb az illető, annál könnyebben. Nagyon sok helyre járok, nagyon sok srácot ismertem meg az évek alatt, de nekem ő a különleges.

2015. júl. 11. 23:53
 9/13 anonim ***** válasza:
#8: Nemérted. Mindegy. Gyűjts tapasztalatot, és akkor talán érteni fogsz.
2015. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
f a sz f e j r i b a n c
2015. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!