Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan csábítsam el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés

Nem értek az ilyenhez, soha nem is tettem még ilyet. Most viszont van egy férfi, akivel munka miatt találkoztam párszor. Igazából semmi személyesről nem nagyon beszéltünk, de segített nekem egy apróságban, aminek semmi köze a munkánkhoz. Holnap találkozom vele, szigorúan csak azért, hogy átadjam neki a papírokat, amiket kell.

Kérdésem az lenne, hogy hogyan csábítsam el? Hogy érjem el, hogy le akarjon velem feküdni? Én pár évvel fiatalabb vagyok, mint ő.

Nem akarok ribis lenni, de mégis kéne valami ötlet.

Férfiak és nők válaszát is várom!


2015. júl. 11. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs abban ha meghívnád egy kávéra és leülnétek együtt egy kicsit beszélgetni egymásról.
2015. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!