Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én 15/F és tetszik egy osztály...

Én 15/F és tetszik egy osztálytársam (csaj) hogy "csábítsam" el?

Figyelt kérdés
az osztályban ő a "ranglétra" felső részén van én meg alul-középen. már egy ideje be van rögzülve kicsit hogy nem az a menő srác vagyok. léci ne azt írjátok hogy önbizalom meg stb konkrétumokat KÖSSZ!!!

2015. máj. 8. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Izmosodj, kezdj el tanulni pl zenélni vagy valamit amiben jó vagy, ezzel már kicsit kimagasodhatsz a "tömegből" bár tudom hogy nem ezt várod, de az önbizalom a leglényegesebb dolog! És kezdj el beszélni csajokkal hogy levedd magaddal a feszkót mielőtt őt szólítod le. Ennél többet nem tudom mondani, sok sikert! 16/f
2015. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
magadról*
2015. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi ! azér irjatok még mert kellenek a tippek
2015. máj. 8. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
és egy csúnya de lényeges trükk! legyél lekezelő velük de egyszerre kedves, ez jön be nekik
2015. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!