Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiakat zavarja ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat zavarja ha a nőnek inkább fiús a gondolkodása?

Figyelt kérdés

Valamiért mindig jobban megértettem magam a férfiakkal mint a nőkkel (sőt, a nők többségével kifejezetten nem tudok mélyreható barátságot kialakítani). Az hogy inkább fiús vagyok ezekben tudnám kifejteni:


- Nem kell sok az örömömhöz, kaja, szex stb.

- Nem vagyok féltékeny, ha megbízom a másikban miért ne hagynám hogy elmenjen a haverjaival bedobni egy sört?

- Nem vagyok folyton önbizalomhiányos, nem keresek magamon részeket amiket utálhatok

- Képes vagyok azt mondani amire gondolok nem rejtjelekben beszélni és elvárni hogy megértsenek, ha megkérdezik mi a baj, nem azt mondom SEMMI.

- Ha valakivel problémám van azt neki mondom, nem másoknak

- Ha valakit kedvelek azt kedvelem, ha nem kedvelem akkor nem kedvelem, nincs színjátszás

- Figyelmes hallgatóság vagyok, nem csak magammal vagyok elfoglalva, nem várom el hogy mindenki kinyalja a seggem

- Nincsenek komolyabb hangulatingadozásaim, van persze hogy rossz a kedvem de nem fogom a hormonokra és főleg nem hárítom másra.

- Független vagyok, szerintem egy nőnek is annyit kell keresnie, hogy önmagát el tudja tartani a férfi segítsége nélkül is.


Most kb. ezek jutottak az eszembe. Szerintem ezek kb. alapdolgok, mégis én érzem magam furcsának, mert a legtöbb lány oldaláról nem ezeket tapasztalom. Az a pár lánybarátom hasonló jellegű mint én azért jövünk ki jól. Nagyon sok fiú barátom van és sokszor tapasztaltam azt hogy ők is furcsállják hogy ilyen jól el lehet velem barmulni és inkább haverként tekintenek rám, mint nőként. Szerencsére most találtam olyat aki imád és a tenyerén hordoz. Na de ti hogy viszonyultok egy ilyen lányhoz? Ha nem lennének hiányoznának a jellegzetes női praktikák vagy köszönitek jól meglennétek nélküle?


20/L


2015. júl. 12. 12:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon unszimpatikus vagy, amiért a jelzett tulajdonságokat férfiasnak bélyegzed. Rengeteg olyan nőismerősöm van, akire egytől egyig mind igaz, de egyik se hiszi azt, hogy ez férfias lenne.

32F

2015. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Puffin add neked erőt ès mindent lebìró akaratot! ;)
2015. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál számomra nem fiús gondolkodást jelent, sokkal inkább egy kiegyensúlyozott és nyitott gondolkodást. Ez pedig egyátalán nem zavaró, sőt pozitív!
2015. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Akkor a rengeteg nő ismerősödnek nem volt annyi rossz tapasztalata a többi nővel mint nekem. :) Ennek csak örülhetnek ha ezeket nem tartják furcsának!
2015. júl. 12. 12:24
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted a lényeget. Ezek általános, nemtől független emberi tulajdonságok. Semmi közük ahhoz, hogy mit hordasz a lábad között.

Nem szeretem az olyan nőket, akik lenézik a többi nőt, és magukat férfiasnak tartják.

Ahogy azokkal a férfiakkal sem barátkozom, aki magukat felsőbbrendűnek érzik.

-első

2015. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Te nem fiús vagy hanem logikus azzal pedig semmi baj nincs

Ha nőiesen öltözködsz és adsz magadra akkor egyáltalán még esélyes hogy eszembe se jutna hogy fiús vagy.

2015. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem nézem le a többi nőt. Tapasztalataimra hagyatkozva mondtam hogy ezek jobbára nőkre jellemző rossz tulajdonságok voltak és azt is említettem hogy nem mindegyikre, mert találkoztam már olyan gondolkodásúakkal is akikre ezek nem jellemzőek. Nemtől független vannak biztosan ilyen férfiak is én még nem találkoztam egyel sem. Mindenki a saját tapasztalataiból indul ki, attól hogy a tieid mások még nem feltétlen neked van igazad. :) Ez rám is érvényes természetesen.
2015. júl. 12. 12:31
 8/33 anonim ***** válasza:
15%

1-es nem tudom hol élsz, ezek közül egyik se jellemző a lányokra.

Kérdező szerintem pozitív hogy ilyen vagy, ha mellette azért maradnak nőies tulajdonságaid is, pl hogy törődsz a külsőddel.

2015. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Abban egyet értek az első hozzászólóval hogy összességében emberi tulajdonságokról beszélünk de ne mondja nekem senki hogy nincsenek többnyire férfiakra és többnyire nőkre jellemző tulajdonságok. Amiket felsoroltam, többnyire férfiakra jellemzőek... Tisztelet a kivételnek. Remélem így már nincs benne kivetni való. Mindenesetre köszönöm a válaszokat. :)
2015. júl. 12. 12:36
 10/33 A kérdező kommentje:
Mindemellett külsőre egy ápolt nőies gondoskodó nő vagyok.
2015. júl. 12. 12:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!