Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 45 év feletti jóképű férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 45 év feletti jóképű férfiakat megbámulja sok huszonéves lány, vagy inkább csak kevesen?

Figyelt kérdés
Kevés vagy sok huszonéves lánynak jönnek be a 45 év feletti férfiak?
2015. jún. 3. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem soknak bejön ez a korosztály. Bár én még nem töltöttem be a húszat, nagyon szexinek találom a 45+os férfiakat.

L

2015. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejon ha valami megfog benne
2015. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek!

21\l

2015. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Az a baj, hogy egyre kevesebb az olyan férfi ebben a korosztályban, aki igényes, jóképű és jó a teste is. De ha elvétve látok ilyet, csorgatom a nyálam ezerrel :)

21/L

2015. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

párom 42 éves, rengeteg 20-as és az alatti csaj csorgatja rá a nyálát

úgyhogy azt kell mondjam bejön nekik

2015. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Huszonéves?! Az a probléma, hogy már a 16 éves lányoknak is bejönnek...ez elég gáz.

Én meg korban hozzájuk illő vagyok, és lassan ba.szhatom az egészet, mert 21 évesen lassan már csak az ovodásoknak fogok kelleni..........

2015. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 40+-os vagyok. /F.
2015. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!