Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtünk és most nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk és most nem beszél velem. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki elég messze lakik, így évente csak 4-5-ször találkozunk. A múlt héten elmentünk együtt nyaralni, de nem csak mi ketten, hanem neki a fél családja is ott volt, meg nekem egy barátnőm. 10 napra mentünk és a 2. nap elkezdett kerülgetni, ami nem volt ellenemre és végül is lefeküdtünk. Aztán utána még minden nap egészen a nyaralás végéig. Én jól éreztem magam és szerintem ő is. Ami furcsa, hogy mióta haza jöttem, nem beszél velem. Írtam neki egy e-mailt, megkérdeztem, hogy rendben haza értek-e és elküldtem a fotókat a nyaralásról. Erre ő 5 nap múlva annyit válaszolt, hogy "6 órás késéssel, de hazaértünk". Lehet, hogy velem van a baj, de azért ennél egy kicsit többre számítottam valakitől, akivel évek óta barátok vagyunk és történetesen 9 napig "együtt is aludtunk". Szerintetek mi oka van rá, hogy ennyire kerüli a kommunikációt? 25/N

2015. júl. 12. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak meg akart fektetni
2015. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Talán csak élt az alkalommal, és lehet h kihasznált, mert jó voltál arra, és most meg szégyelli magát
2015. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, biztos csak szégyelli magát xD. Amúgy tuti nem, valószínűbb, hogy tényleg csak a kihívást látta benned, hogy megfektessen, és most hogy sikerült, már nem kellesz neki.
2015. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos többek között ez a baj a "barátság extrákkal" :( nem tudja mindkét fél a helynén kezelni, és valaki mindig rosszul jön ki belőle. Valószínűleg az lehet a baj hogy nem fektettétek le a játékszabályokat. Működhet egy ilyen nyaralás, ha mindkét fél tudja hogy utána egyik erre a másik arra. Ő valsz csak szexelni akart, de nem tudja hogy te ezt hogy értelmezted. Akarnál e többet, többet láttál e bele mint ő... Meg hát úgy néz ki van egy kis baj a gerincével is, ha nem tud kerek perec eléd állni. Még emailben sem :(
2015. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hivd fel és beszéld meg vele

lehet ő csak egy nyári kalandra tartott téged

kitudja nehéz a pasikat is kiismetni na de a nőket még mehezebb

2015. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy nem fektettük le a játékszabályokat, de én sem látok bele ebbe többet, mint amennyi történt. Mármint nem gondolom, hogy mi most járunk, vagy ilyesmi. De azért azt nem gondoltam, hogy mostantól nem áll velem szóba. Ez azért túlzás, bármi is történt.
2015. júl. 12. 17:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondom én hogy valami gerinc problémája lehet a fiúnak!
2015. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy s*ggf*j :/ 25/F
2015. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

tudom mijen érzés én egy csajjal jártam igy fél évig szerelmes is voltam bele

kb fél évig szexeltünk utána hirtelen vége de más nem volt se mozi se buli se vacsora, csak egy nyári kirándulás egy hét és aztán vege lett december elején

de kihevertem

2015. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan nők, akiket jó megdugni egyszer, de aztán zavaróak barátként. Sőt többet le se akarunk velük feküdni.


Nekem van egy lány ismerősöm, milliószor itt aludt már velem, de pont ezért nem dugtam meg. Ellenben másokkal. Bár igazából én mindig lezárom ezt szex után aztán van aki zokon veszi van aki nem.


De egy ilyen lánnyal nem szeretem tartani a kapcsolatot.

2015. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!