Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Legjobb barátnőmmel majdnem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőmmel majdnem lefeküdtünk (pedig heterok vagyunk). Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk legjobb barátnők, mindent megosztunk egymással, olyanok vagyunk mint a testvérek. Sokszor volt pár dolog ami kicsit túl a barátságon jellegű, de gondolom ez legjobb barátnőknél normális.

Nekem volt már több barátom, neki most van az első, most vesztette el a szüzességét és ilyen téren is közel állunk egymáshoz mert én adogatok neki tanácsokat hogy mit hogyan csináljon a barátjával.


Egy hete nála aludtam, egyedül voltunk a házban, ezért hívott át. Nagy franciaágyban feküdtünk és filmeztünk, amikor mondta hogy nem e bújunk kicsit össze, mert pont ilyen legjobb barátnők filmet néztünk. Hát mondom persze mért ne. De aztán elkezdte cirógatni a hasam, egyre közelebb simult hozzám. Hát régebben voltak bi hajlamaim de újra előjöttek, és nem vagyok fából, hát elkezdett lüktetni ott lent. A film után meg amikor sötét lett, hirtelen "rácuppant " a nyakamra mert hogy én mindig ezt tanítottam hogy ezt csinálja a pasijával és hogy úgy jó e. Próbáltam elviccelni a dolgot, meg ő is kicsit zavarban volt de nem hagyta abba, hiába próbáltam viccelődni hogy nee mert én erre beindulok meg hogy elindulnak a biológiai folyamatok de ő csak nevetett és mondta hogy nem baj. Hát nagyon gyorsan történt, kicsit jobban bevadult én meg lekaptam mert már nem bírtam. Aztán kicsit megijedt és abbahagyott mindent és csak meglepetten nézett rám. Én meg mondtam hogy ne haragudjon ez csak reflex volt. Ő meg leugrott rólam és mondta hogy nagyon álmos. Szerencsére a kapcsolatunk nem változott de azóta mindig benedvesedek ha visszaemlékezek. És nagyon érzem hogy le szeretnék vele feküdni.


De szerintetek most mit csináljak? Miért hajtott rám? Ő nem is akarja vajon? Nem értem.. a barátságunkat nem féltem mert azóta szinte mégjobban ragaszkodik hozzám. De.. tényleg mit tegyek? A beszélgetés megvolt, az alkoholra fogtuk. De mindketten tudjuk hogy full józanok voltunk, 1-1 doboz sört ittunk csak. Sőt annyit se... szóval? Nagyon akarom őt. Főleg hogy hétvégén megint ott alszok..


19/L


2015. máj. 19. 22:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem mondtad meg, hogy neked ez tetszett?
2015. máj. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
0%

"most mit csinaljak? " -hát semmit... nincs ezzel semmi gond éj is hetero vagyok de volt hogy nem volt senkim és barátnőm kicsit kényeztetett ott lent a nyelvével. Hát én is zavarban voltam de csak annyi hogy egy kis jó érzést akart szerezni nekem, ettől még nem lettünk leszbik (neki amúgy meg volt pasija is akkor) Szerintem nincs ebben semmi gáz ha nyíltan megbeszélitek és vevő lennél alkalom adtán rá. Ettől még nem lesztek leszbik !

25/L, bnőm 26

2015. máj. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
46%
Leszbik vagytok
2015. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
93%
2-es, tisztázzuk: Ha két nő szexuális vonzalmat érez egymás között, vagy szexuális kapcsolatot létesít egymással, az leszbikus hajlam.
2015. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
84%

Előbb-utóbb úgyis megteszitek ez biztos.

A barátnőd még sokáig ellenállhat mert félénkebb,de ő is akarja és eljön a pillanat amikor túl erősek lesznek a vágyak.Ha fel akarod gyorsítani az eseményeket akkor legközelebb tényleg igyatok egy keveset.

Ha ittasan meglátna meztelenül biztos ő is elvesztené a fejét.

2015. máj. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

A meztelenséget én is jó ötletnek tartom. Ha ott alszol akkor ott is fürödhetnél meg. És úgy véletlenül meztelenül ki mennél a fürdőből.

Figyeld hogyan reagál rá!

2015. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
13%

Hát, nem tudom hogy ez a csajoknál hogy meg, lelkileg. Én srác vagyok, de ha az egyik haverom elkezdene úgy simogatni, biztos eltörném a karját. Vicc nélkül.

Ezt tisztázd lelkileg mert amíg odabent nem tiszta addig biza neked lesz a legrosszabb. Menj, beszélgess egy pszichológussal. Sokat segíthet megérteni

2015. máj. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
13%

Orulj,hogy csak majdnem!!!

Es felejtsd el az egeszet!

Meg idobe kapcsolj,hogy ne terjedjen ez a beteges hajlam!

2015. máj. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
A lányoknál másképp van,a fiú-fiú dologtól én is világgá szaladnék,de a csajok gyakran kényeztetik egymást és ettől még a fiúktól sem undorodnak.
2015. máj. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
84%
A legfontosabb, hogy ha van barátja egyikőtöknek legalább, akkor ne csináljatok ilyeneket. Azért, mert azonos neművel csalod meg, az nem megcsalás? De.
2015. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!