Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Naponta többször tör rám a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hóvirág01 kérdése:

Naponta többször tör rám a vágy de félek a behatolástól és visszahőkölök. Normális ez?

Figyelt kérdés
Szűz csaj vagyok és már nem tinédzser. Utóbbi időben egyre többször rám tör a vágy már apró dolgok miatt is, megtanultam fokozatosan kielégíteni magam ( azt hiszem el is élvezek) de akár egy két órán belül is újra maszturbálnom kell. Többször próbáltam férfiakkal kapcsolatot, de mikor eljutok odáig, hogy találkozzak és szexeljek velük, hirtelen nagyon elkezdek félni ( fájdalomtól és az idegen helyzettől stb). Már egy éve tart ez, képtelen vagyok így lefeküdni bárkivel is, de a testem egyre jobban követeli a szexet. Vam hogy naponta többször, van hogy pár naponta. Normális ez? Akkor is ennyiszer fogom kívánni a szexet ha már ténylegesen lesz behatolás, vagy ez csak a behatolás utáni vágy, s ha szexelek akkor enyhülni fog?

2015. júl. 12. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, ennek több oka is lehet. Lehet, nem állsz még rá készen, kétségeid, gátlásaid vannak. Lehet, hogy egyszerűen csak nem tudsz ellazulni szex előtt. Ehhez tudok tanácsot adni, ha érdekel. Teljesen normális dolog, hogy ennyire kívánod, és lehet, nem fog enyhülni a vágy, ha túl vagy az elsőn. Ki tudja, lehet annyira élvezni fogod, hogy még jobban fogod kívánni.
2015. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Mit tudsz tanácsolni?
2015. júl. 12. 21:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az első alkalommal nem is tudtam, hogy mi fog kisülni a dologból. A barátom felajánlotta, hogy megmasszírozza a testemet, amire akkor nagyon vágytam. Bekötötte a szemem, hogy ne figyeljek semmi másra, csak az érzésre. Babaolajjal masszírozott nagyon sokáig. Kezdetben a testem minden részén csinálta, közben csókolt, cirógatott is, majd érzékenyebb területekre tévedt, pl. a combom belső fele, mellem, fenekem, stb. Az a lényeg, hogy már magától a masszázstól olyannyira benedvesedtem, hogy ömlött belőlem. Aztán izgatta a csiklómat sokáig, majd az egyik ujját bedugta óvatosan. Annyira el voltam lazulva, hogy alig tudtam arra koncentrálni, hogy bennem van valami. Először csak ott tartotta, közben nyalta a csiklómat, majd lassan mozgatni kezdte. Aztán két ujjal csinálta. Végül pedig belém hatolt.
2015. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És így nem fájt a behatolás? Én is rettenetesen be tudok nedvesedni... de ha magamhoz nyúlok még így is tudok magamnak fájdalmat okozni.
2015. júl. 12. 22:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az sem árt, ha rászánjátok az időt, és nem elkapkodva, 10 perc alatt rendezitek le a dolgot. Szánjátok rá azt a másfél-két órát, és csak nyugodt környezetben essetek egymásnak!
2015. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És nem félsz, mikor bedugod az ujjadat? Gyorsan lélegzel? Remeg a kezed? El vagy lazulva?
2015. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocs a lassú reakcióért, de 5 percenként enged a rendszer egy választ mivel most regisztráltam. Szóval a kérdésre váalszolva. Ha símogatom a csiklót azonnal benedvesedek. Ha bedugom az ujjam akkor nagyon élvezem, egy két perc alatt el is élvezek ( szerintem az, mert őrületes érzés hirtelem ami utána elmúlik lassan... gondolom ez az elélvezés) ha viszont kicsit mélyebbre dugom az ujjam .. valószínű elérem a szűzhártyám, akkor az már fáj.. ez nagyon kiábrándító tud lenni, mert eszembe jut ha az ujjamtól ennyire fáj, akkor egy hímvessző mekkora fájdalmat tudna okozni.
2015. júl. 12. 22:17
 8/11 anonim ***** válasza:
És nem vagy szűk nagyon? Ezek szerint sajnos nálad fájni fog, akár így csinálod, akár úgy. Lehet kapni a gyógyszertárban vény nélkül Lidocain vagy Emla krémet. Ezek érzéstelenítők, kenj belőle az ujjadra, amivel ujjazod magad. Kell neki egy kis idő, amíg hat. Legyél nagyon felizgulva amikor mélyre dugod az ujjadat. Érezni fogod, mikor hat, de ne várj tőle teljes érzéketlenséget, mindenképpen érezni fogod, ez csak enyhít rajta. Ja és csak egy ujjal csináld! Ne ijedj meg, ha véres lesz az ujjad, ez természetes, de azért készíts magad alá egy törölközőt.
2015. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ok köszi :)
2015. júl. 12. 22:37
 10/11 anonim ***** válasza:

"ha viszont kicsit mélyebbre dugom az ujjam .. valószínű elérem a szűzhártyám, akkor az már fáj.."


Ezt kb. hány centi mélyen érzed?

2015. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!