Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Naponta többször tör rám a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hóvirág01 kérdése:

Naponta többször tör rám a vágy de félek a behatolástól és visszahőkölök. Normális ez?

Figyelt kérdés
Szűz csaj vagyok és már nem tinédzser. Utóbbi időben egyre többször rám tör a vágy már apró dolgok miatt is, megtanultam fokozatosan kielégíteni magam ( azt hiszem el is élvezek) de akár egy két órán belül is újra maszturbálnom kell. Többször próbáltam férfiakkal kapcsolatot, de mikor eljutok odáig, hogy találkozzak és szexeljek velük, hirtelen nagyon elkezdek félni ( fájdalomtól és az idegen helyzettől stb). Már egy éve tart ez, képtelen vagyok így lefeküdni bárkivel is, de a testem egyre jobban követeli a szexet. Vam hogy naponta többször, van hogy pár naponta. Normális ez? Akkor is ennyiszer fogom kívánni a szexet ha már ténylegesen lesz behatolás, vagy ez csak a behatolás utáni vágy, s ha szexelek akkor enyhülni fog?

2015. júl. 12. 21:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
2 -3 cm talán?
2015. júl. 12. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!