Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi létemre nem vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi létemre nem vagyok képes az egyéjszakás eseményre?

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves korom óta ugyanazzal a lánnyal voltam, 23 éves koromban lett vége a kapcsolatunknak azóta el telt 1 év előző hónapban döntöttem el, hogy újra aktív leszek elmentem a haverokkal bulizni össze is jött egy lánnyal már ahogy hozzám ért is beindultak a dolgok hazavittem petting minden oké, de ahogy betettem kb. 2perc és annyi is volt, próbálkoztunk még vagy 2x, de mind a 2x ugyan erre az eredményre jutottunk végül is én befejeztem neki szájjal, de nagyon szégyellem magam mitől lehet ez ? Ráadásul most hétvégén is lett volna rá alkalmam egy másik lánnyal akit alapjáraton úgyahogy ismerek is régebbről, de vele is pontosan így jártam.


Az impotenciára azért nem gondolok mert ha magamnak csinálom minden rendben petting alatt is sőt már egy kis csókolózástól is, reggeli merevedés is megvan, de szexelni miért nem tudok, ha közben pedig akarok ? 24/F



2015. júl. 14. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen ferfiak akiknek nem eleg az egyejszakas es szerelem nelkul nem megy!!! Ezen ne streszelj! 23l
2015. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak olyan szomorú belegondolni, hogy olyan jól érzem magam jelenleg egyedül, de a testi vágyaim másképp nem tudom kiélni :/
2015. júl. 14. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:

nálam is volt hasonló...mondjuk én pettingik se mentem el, mert én pontosan tudom, hogy érzelmi alapokon nem menne az egész...


egyszer még a barátnőmmel sem ment amikor teljesen más illata volt mint szokott...olyan fura volt a helyzet, mert az illata miatt kicsit olyan volt mintha mással lettem volna és egyből elment a kedvem mind fizikailag mind lelkileg...hiába tudtam, hogy a barátnőm, de az érzés mégsem volt ugyanaz a más illat miatt...


22F

2015. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg paráztál nem?

Ha jól értem lelankadt a cerka?(Először úgy értelmeztem,hogy gyorsan kész lettél.)

Ilyenkor még dolgoznak az emberben a gátlások.És annál inkább nem működik a pisztoly.

De a piától is lehet ha ittál.

Könnyen megesik ez mással is.Nem vagyunk egyformák.

F40+

2015. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tul sokaig vtal 1 novel es sztem tudatod alatt nem birod meg elkepzelni massal. fog az menni en a masik veglete vtam 5 evig 1 no. utanna elsultem hamar masnal de csak elso 3 4 alkalommal. utanna tudatosult h massal szexelek es mentek a dolgok. probalkozz :) v ha oralnal al csak az legyen elvezesig igy msjd kezdel hozzaszokni h uj sunak vannak :)
2015. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tetszik, nem tetszik, nem vagy még túl a múlton.
2015. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!