Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki, ha elmegyek egy buliba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany188 kérdése:

Ciki, ha elmegyek egy buliba abból a célból, hogy egyéjszakás kalandot akarok?

Figyelt kérdés
Volt párommal nagyon rossz volt a szex (kb. 1 percig, ha tartott). Féléve szakítottunk, és én eléggé ki vagyok éhezve. Persze, nem vagyok semmi rossznak az elrontója, mert komolyan kapcsolatot keresek, de szívesen benne lennék egy helyes sráccal egy laza éjszakában.
2015. júl. 9. 23:11
1 2
 1/14 RRR ***** válasza:

az irtó kevés!

nem ciki

más is megy ezért

gumit vigyél

2015. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
En is hasonlo helyzetben vagyok es sztem nem ciki. Hol mashol ismerkednel ilyen celbol? Csak azert vigyazz kivel fekszel ossze
2015. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

igen

állj be a ri.bancok sorába, ne aggódj, komoly kapcsolatra ilyen lány kicsit sem kellene

nekem sincs féléve senkim, és mégsem megyek a tefajta lányokat kúrni a diszkóba.

2015. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Természetesen nem a legelső részeg idiótával tervezem. Minden buliban vannak normális pasik. Nem hiszem, hogy azzal beállnék a sorba, mivel eddig csak egy párom volt, és nem akarok ebből rendszert csinálni, hogy így ismerkedem. Nem kéne rögtön ítélkezni.. pláne nem egy pasinak.
2015. júl. 9. 23:20
 5/14 anonim ***** válasza:

#4: A normálisak meg lekoptatnak. Puszi :*

Ha pasiként nem szabad itélkezni, akkor neked meg nem szabad igy viselkedni.....egy csajnak :)

2015. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert egy pasi megrakhat egy csajt a buliban de ha a csaj keres szexet akk az k.va ertem:)
2015. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6: Buliban? Hol? A budiban? Ennél már kevés igénytelenebb dolog van....

Akár pasi, akár csaj csinálja, akkor is gáz. A csaj részéről azért gázabb, mert beléjük kéne több tartásnak szorulni, dehát...

2015. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, ciki, uralkodjál az ösztöneiden, ahogy nem lépsz kapcsolatban random emberekkel, akiket vonzónak találsz hanem azért valamennyire megismered, a szexualitást is legalább így kéne kezelni, ha meg későb találsz valami komoly faszit, nem fogsz neki kelleni a multad miatt, de ha mégis, mindig seb marad, és sok sok kínos órát hoz majd
2015. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Te nagyon frusztrált vagy 66%-os válaszoló. Milyen rossz élményed volt a nőkkel?
2015. júl. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8:

Mièrt is kéne a jövőbeni párjának kiteregetni a múltbeli szexuális életét?

Az ő dolga egyedül, és a múlt az múlt. Pl rám sincs rám írva, mennyi az annyi, de ha megismerek valakit, aki komolyat tervezne velem, meg én is vele... Nem hiszem, hogy köteles lennék beavatni a nagy számok törvényébe + azok körülményeibe.

2015. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!