Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nem rendellenes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem rendellenes az, ha valaki csak úgy tud elélvezni, ha hosszan nyalják vagy ujjazzák?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 12:27
1 2
 1/12 CptTomato ***** válasza:
100%
Nem.... van aki csak úgy tud ha korbáccsal ütik... ez már súrolja nálam a határt de amit te említettél az teljesen normális....
2015. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De
2015. júl. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó. Azeretek sokáig nyalni
2015. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ebben mi a gond? Hogy sok idő kell?

Amúgy szerintem ha el tud menni a nő (akárhogy is), akkor egy ügyes pasival megy az gyorsabban is. Én egy ügyivel találkoztam, előtte nekem is lassan ment, vele gyorsan. Ennyi. XD

2015. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Egyáltalán nem rendellenes. De ez - mint előttem is mondták- attól is lehet, hogy a pasi nem elég jó az ágyban. Ha rögtön feltüzeli a nőt, nem kell hosszú előjáték, mert akkor arra vágyik, hogy minél hamarabb benne legyen... DE természetesen vannak olyan beállíttoságú nők, akiknek viszont szükség van erre, hogy ráhangolódjanak.
2015. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem:)
2015. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezek szerint valamit nem jól csinálok. Szerintem eléggé izgalomban hoztam őt, de bevallása szerint soha nem tudott más módon elmenni, csak ha ujjazták vagy orálisan csinálták neki. Így átlagosan 20 perc, de miért volt olyan alkalom is, amikor közel egy óra kellett hozzá?
2015. júl. 14. 13:57
 8/12 anonim ***** válasza:

Nincs ráhangolodva vagy nem jol csinálod vagy..vagy..vagy..

Neked is van olyan gondolom hogy 10perc alatt véges és van hogy több ill. Kevesebb idö kell.nem?

Am sajnálod rá az idöt vagy mi?

2015. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy pillanatig sem. Csupán az önmarcangoló alkatom miatt van az egész.
2015. júl. 14. 14:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem akkor tart sokáig ha valami nincs rendben. Lelkileg, testileg, munka, suli akármi. Nem is vagyok elkalandozva agyilag, de akkor is nehezen megy. Szerencsére párom kitartó :) 21l
2015. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!