Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van e köztetek aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van e köztetek aki csak a nyalástól tud elélvezni de attól többször is egymás után? De a sex nem tudja a csúcsra juttatni!

Figyelt kérdés
A barátnőm ilyen hogy a nyalást szereti nem tudok neki annyit nyalni amit ő meg elégelne de a sex nem hozza igazán lázba nem azt mondom hogy nem élvezi de a nyalástól megy el többször egymás után vagy előtte vagy utána de nem lehet ki hagyni ez valakinél így van még? vagy ez nagyon ritka ? esetleg ez problémás esetnek számít??!

2015. júl. 2. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
A hüvelyben nagyon kevés az érző ideg ezért nehéz elérni a hüvelyi orgazmust. De nem baj ha csak csiklói van, mert az sokkal erősebb orgazmust nyújt.
2015. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

a legtöbb nő ijen

én is nyalok hogy minden jo legyen 69 mindenkinek jo

2015. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat nekem ez még új dolog volt ez előtti barátnőim nem voltak így rá kattanva a nyalásra de végül is én is szeretem a nyalást és nincsen kifogásom ellene sőt..
2015. júl. 2. 22:01
 4/7 Scav ***** válasza:
79%

Sok gyakorlás => erős nyelv => kitartás :D

Nekem is volt ilyen csajom, nem volt elég a behatolás a kielégüléshez. Vagy én nem voltam neki elég vastag :D

De azért a "sex" szót ne a közösülésre használd, mert a "sex" tartalmazza a 69-et is :) Legalább is nálam.

2015. júl. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekem ez nem jelentene gondot, mert imádok nyalni és a sport miatt elég kitartó is vagyok. Szóval ha van ilyen lány, akinek ez nagyon bejön, írhat egy privit :-)
2015. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a nyalást preferálom.
2015. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem mondom, hogy csak a nyalástól tudok elélvezni, de én is rettentő módon élvezem. És igénylem is, méghozzá sokszor! ;)

Szóval szerintem no para! Semmi beteges nincs a csajod igényében. :)

21/B/L

2015. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!