Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Min változtassak ha kívánom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtassak ha kívánom a szexet de a férjemmel nem úgy mint rég?

Figyelt kérdés

Ismerem minden porcikáját, nem úgy csinálja ahogy én szeretem, sőt mostanában én többször kívánom a szexet mint ő és még a kezét is lusta használni.

Megcsalni nem akarom mert szeretem.

Magamhoz nyúlni nem fogok mert a testiséget kívánom, de nem akarja a párom megadni úgy ahogy én szeretném.



2015. júl. 14. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne az elvárás kedves kérdező? :)
2015. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Középkorú férfinak rengeteg gondja lehet. Fizikailag lehet hogy leépülőben van. Lelkileg meg gondolom már gyerek is van meg második autó, stb ami miatt aggódhat.


Nem árthat egy urulógiai látogatás is hátha van valami a prosztatájával.

2015. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Beszéltél már a problémádról vele?

F40+

2015. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Beszéljétek meg
2015. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azert egy kozepkoru ferfi ne epuljon mar le annyira fizikailag :D


Probaljatok megbeszelni a dolgot. Biztosan van valami a hatterben, ami kivaltja ezt. De megprobalhatod esetleg feldobni a dolgot te magad. Szexi fehernemuk, letamadas, stb... Ez persze fugg a parod vermersekletetol is.

2015. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem akar szexelni, ha rajta múlna 3 hétig se lenne semmi ha én nem kezdeményeznék és nem hozom témába, van hogy már 2-3 hét után ő hozza témába de tuti hogy akkor mikor nem vagyunk otthon vagy útban vagyunk hogy biztos hogy akkor jön rá, mikor nem lehet.

A gyerek érkezése neki egy hatalmas nagy felelősség, és szabadság megvonás.

Éjjel szokott keservesen sírni, úgy hogy nem tudom megvigasztalni, ilyenkor ő ingerülté válik és elkezd velem ordibálni mintha én tehetnék róla.

Ha megyünk valamerre akkor is szintén én vagyok a hibás, mert én vagyok az anyja csak én foglalkozhatok a gyerekkel 100 % ban.

Most jelentette ki hogy ő délután aludni fog mert éjjel nem pihente ki magát.

2015. júl. 15. 08:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Ismét megkérdezem.Beszéltél már vele erről,hogy ez neked így nem megfelelő?

Mert ez az egyetlen járható útja,hogy esetlegesen megváltozzanak a dolgok.Feltéve ha lehet erről vele beszélni és nyitott rá.De a soraidból nem ezt érzem.

Milyen korosztály vagytok?

2015. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk erről már de ő kényelmes ember.

Kedvén nagyon sok múlik.

Nem megy neki ha megzavarják, ha álmos ha fáradt ha nincs kedve ha meleg van ha hideg van....

2015. júl. 15. 13:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Értem.Ismerős dolgok,csak a másik oldalról az exemtől :)


Ha jól látom ez sokkal jobb már nem nálatok sem lesz.

Marad a szerető,a válás,vagy lemondás a kielégítő szexről egy életre :(


3,7

2015. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de mikor ez nálunk már fél éve ment, és egyszer kiszúrtam, hogy "női öl illata" van a hajának, meg hogy éjszakás szolgálatok elé ütemezte a fürdést/ váltott műszakos volt/, onnantól egyértelmű volt, hogy félrejár.

Amikor a szemére vetettem, még ő támadt nekem üvöltve.


Szóval vége lett, csak a gyerek miatt nem maradtam vele .


Ez is lehet egy opció :)

2015. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!