Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátomnak elélvezés után is állt a farka?

Figyelt kérdés

Gyógyszert szedek és belém élvezett, és miután kihúzta ugyan olyan keményen tudta folyatni, de elmondása szerint nem érzett ingerlést

Akkor ez miert történt, mivel magyarázható?

Az exemmel többször előfordult, ezzel a sráccal még csak egyszer.



2015. júl. 14. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Biztos potencia nővelőt szedd.
2015. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ahogy tapasztaltad az exednél is előfordul ez pasiknál :)
2015. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy akkor még nem csillapodott le teljesen.Az hogy gyógyszert szedsz-e vagy sem,ennek semmi köze a történtekhez.
2015. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez olyankor fordul elő,ha nem heti x alkalommal vagytok együtt,hanem csak max heti 1,vagy ritkábban. Nekem nincs ilyen. De het4-5 nél,és napi 2 szer nem is lesz. :)
2015. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a gyógyszert azért irtam h nem lehet ráfogni h nem kapott megfelelő "ellátást" :D
2015. júl. 14. 18:10
 6/12 anonim ***** válasza:
LOL
2015. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki :D
2015. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#4-es, mi távkapcsolatban vagyunk , így tényleg nincs alkalmunk mindig, de mikor együtt voltunk napi 2x csináltuk, és egyszer történt meg az említett eset :)
2015. júl. 14. 18:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is áll elélvezés után még viszonylag sokáig.
2015. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Velem is gyakran előfordul, ha kívánom a csajt. És az nem elhanyagolható szempont, hogy tabit szedsz, mert úgy sokkal jobb a szex. Gumiba élvezés után nekem mindig lelankadt és nincs is kedvem még egyet felhúzni.
2015. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!