Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Nagy méret (20 / 7...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nagy méret (20 / 7 cm) milyen pózban a legjobb?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 19:53
1 2 3
 11/23 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Előfordul, nekem is akkora a farkam mint a csuklóm vastagsága.
2015. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
tényleg, Dave? ^^
2015. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ezt a kérdést a Főoldal/Állatok/Lovak kategóriában kellett volna feltenned:D
2015. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

ha tényleg ekkora sajnálni tudlak csak mert sok csajnak nem fog jol esni sokan megse próbálják

kevés nő fog neked erre rámaszni és azok nem is biztos hogy jok a szexben

talán hivatásosak közt találsz gyakorlott csajt aki nem ijed meg tőle

2015. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ha igaz gratula, jó gének, ennyi. 22/f
2015. szept. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%

Nem mondanám, hogy kizárt ez az átmérő, de ha a 7 centit fölé fektetett vonalzóról mérted le, akkor szerintem érdemes lenne egy körméretet mérned, és abból számolnod 3,14-el osztva, mert az előbbi módszerrel meglepően nagyot lehet tévedni a leolvasásánál.


Itt is egész sok olyan kérdésre emlékszem, amikor valaki a kérdésében beírt egy általa így kapott átmérőt, aztán menet közben, kerületből számolva kijött egy (jellemzően nem 1-2 mm-rel, hanem jelentősen kisebb) valós méret. (A legnagyobb ilyen tévedés, illetve különbség, amire emlékszem, egy 17 éves kamasz srácnál volt, akinél végül 3,8 cm valós adatt lett a kiindulási 5 cm-ből.)


Ha feleslegesen írom ezt, mert nálad 7 cm = 7 cm, akkor bocs. Tényleg léteznek ilyen gigantikus péniszek is, amire sokan esetleg már rávágnánk hirtelen, hogy "kamu, ilyen nincs".


A privát postámban a kéretlenül érkezett fotók között egy mérőszalag mellett fotózott 27/6,5 centis pénisz a rekordtartó, (egyetlen "Szia, .." és egyéb felesleges formaságok nélküli szűkszavú üzenet mellé csatolta a gazdája a képet, amiben ennyi szerepelt: "Akkor az enyémhez mit szólsz? xDD", egy olyan hozzászólásomra reagálva, amiben beírtam az aznap esti menetrend szerinti "Lányok, nektek mi az ideális pénisz méret?" kérdésre egy átlagos alatti méretet, részletes indoklással együtt.


Ami a fotót illeti, a pénisz kézhez, illetve testhez viszonyított arányai miatt egyáltalán nem merült fel bennem annak a gyanúja, hogy esetleg a mérőszalag lenne meghekkelve. :-))

2015. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Gordon70 ***** válasza:
akinek ekkora kell azt már nem lánynak nevezik.....és nem 60 kilós...
2015. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
89%
Még ennyi Háry Jánost egy helyen :)
2015. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
7cm kerület??? az a sörösüveg vastagság pontosan:-) nem értem mire jó hazudozni?? nem leszel tőle több!
2015. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
vagyis átmérő
2015. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!