Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok rosszul szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok rosszul szex előtt? Szerintem tudat alatt nagyon rágörcsölök. Köze lehet ahhoz hogy az első együttlét nem volt a legjobb? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A barátommal többször próbáltuk, de mindig valami kifogással kibújtam a dolog alól. A helyzet az, hogy rengetegszer megkívánom a barátomat, szóval nincs szó semmilyen "nem vonzódom hozzá" dologhoz. Szeretem. De szex előtt annyira elkezdek görcsölni, hogy nagyon durván hányingerem lesz és ha nem szakítjuk meg az előjátékot biztos odahányok. Mi lehet a baj?:( komolyan elkeseredett vagyok, mit csinálok rosszul?


Első alkalommal nem volt semmi megrázó, annyi hogy amatőrök voltunk, és nem sikerült maximumra a dolog, de már nagyon szeretnék vele szeretkezni. Elég régóta együtt vagyunk.

Kérlek a rosszindulatú kommentekkel kíméljetek, nem szeretném magamat még rosszabbul érezni.


18/L



2015. júl. 14. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lazulj el. Ne azzal foglalkozz, hogy vajon meg tudsz-e felelni neki. Csukd le a szemed és add át neki magad. Nem vizsgára készülsz ez életed egyik legjobb dolga, nincs min izgulni :)
2015. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

pedig azt hiszem túlságosan meg akarok neki felelni. :/ ez persze nem baj csak azért ezek mellett a testi tünetek mellett könnyen megeshet hogy balul sül el a dolog..

Lehet köze van hozzá hogy múltkor lefogaztam és azt meg is jegyezte hogy eléggé fájt neki..lehet hogy ezért parázok.


köszi a választ!:)

2015. júl. 14. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!