Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők többsége visszakozik, ha megtudja, hogy a kiszemelt férfinak barátnője van?

Figyelt kérdés
Félnek a versenyhelyzettől? Félnek, hogy nem tudják bebizonyítani, hogy ők a jobbak?

2015. júl. 15. 20:47
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, akit ez egyáltalán nem érdekel, de ő egy r*b*nc.
2015. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Van, akibe még szorult tisztesség.
2015. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

#12:


De épp ezt nem értem. Miért lenne tisztességes dolog hátralépni a küzdelemtől? Azért mert egy másik nő korábban már megszerezte azt a férfit? Ez olyan, mintha Hosszú Katinka nem akarná megdönteni Egerszegi világcsúcsát, merthogy már olyan régen ő a csúcstartó 200 háton. Hosszú elismeri Egerszegi teljesítményét, de el akarja venni tőle a csúcsot. Szerintem EZ a tisztességes. Tisztességes versenyszellem.

2015. júl. 15. 21:44
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
tiszteletben tartanak mondjuk egy párkapcsolatot? ez nem jutott eszedbe, mi? :D wow
2015. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ronditananak bele a kapcsolatba
2015. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Magát a tényt látom én is, hogy "nem rondítanak bele", "tiszteletben tartják", stb. Amit nem látok, hogy miért.


Lakásba sem úgy költözünk, hogy addig keresünk amig találunk egy lakatlant. Ha úgy érezzük hogy megtaláltuk álmaink lakását, adunk egy ajánlatot a tulajnak, akkor is, ha abban éppen lakik egy bérlő. Kicsit sajnáljuk a bérlőt, de licitálunk, megküzdünk a többi vevőjelölttel, hogy végül a tulaj tenyerébe csapjunk, és megszerezzük, amire vágyunk.


Egy férfi miért lesz forgalomképtelen sokak szemében pusztán attól, hogy valaki kibérelte az élete egy részét?

2015. júl. 15. 22:13
 17/35 A kérdező kommentje:

A priviben szitkozódóknak:

1. nem vagyok nős pasira utazó nő (egyáltalán: nem vagyok nő)

2. nem én vagyok a kérdésbeli férfi


a kérdés ennek ellenére foglalkoztat

2015. júl. 15. 22:24
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

"Miért lenne tisztességes dolog hátralépni a küzdelemtől?"


Miért kéne egy olyan férfiért "küzdeni", aki annyira megalkuvó, illetve annyira tisztességes a barátnőjével szemben, hogy - ahogy fogalmaztál - "csak unalomból van vele nem szerelemből"?

2015. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

"#12:


De épp ezt nem értem. Miért lenne tisztességes dolog hátralépni a küzdelemtől? Azért mert egy másik nő korábban már megszerezte azt a férfit? Ez olyan, mintha Hosszú Katinka nem akarná megdönteni Egerszegi világcsúcsát, merthogy már olyan régen ő a csúcstartó 200 háton. Hosszú elismeri Egerszegi teljesítményét, de el akarja venni tőle a csúcsot. Szerintem EZ a tisztességes. Tisztességes versenyszellem."


Mi alapján választ a férfi? Vannak egyetemesen elfogadott, objektív ismérvek, amelyek alapján kétséget kizáróan bizonyítható, hogy valaki jó(jobb)? Egyáltalán miben jobb? Egy versenyszámban ott az idő. Egy kapcsolatnál mi? Ezért rossz a példád és rendkívül leegyszerűsíti az emberi kapcsolatokat.


De megközelíthetjük másik oldalról is. Tisztességes a másikkal szemben az, hogy a saját örömünkre tönkretesszük más boldogságát?


Elébe megyek az érvelésednek: Bárki elcsábítható. Vannak fokozatok, ami persze megint ezer dolog függvénye, de önmagában az elcsábulás ténye nem jelenti a boldogság garanciáját is.

2015. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező...nem tárgyak vagy dolgok vagyunk. Mert te ezekkel hasonlítod össze az emberi kapcsolatokat. Attól,hogy egy lakást lecserélek,nem fogom a párom is,mert pl. találok egy számomra kedvezőbbet. Ez jóval bonyolultabb dolog.
2015. júl. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!