Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Két nő között létrejöhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nő között létrejöhet szexbarátság? Vagy ezt keveselné a kiszemelt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel az egyik kalandot keres, míg a másik ragaszkodóbb...

2014. máj. 19. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, 2 kiéhezett barátnő megállapodik, el tudom képzelni.
2014. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem akarom érzelmileg kihasználni és most vacillálok, hogy előálljak neki a kérdéssel. Sokat tett értem és tudom, hogy fontosabb vagyok neki meg valószínűleg igent mondana, de én nem tudom magamat ,ellette lekötni. Meg úgy érzem kicsit éretlen...
2014. máj. 19. 21:52
 3/12 A kérdező kommentje:
* mellette
2014. máj. 19. 21:52
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval van esély, hogy működhet?
2014. máj. 19. 21:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Te magad cáfolod a dolgot, akkor miért kérded ?
2014. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha ő többet szeretne tőled a szexnél, és te szexkapcsolatot ajánlasz, amit ő az érzelmei miatt elfogad, az elég gáz

szerintem ez visszaélés lenne az érzelmeivel, nem hiszem hogy működne, a másiknak szenvedés lenne


20/L/L

2014. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nála!! Szerintem ha már szeret inkább el fogadja hogy ez legyen köztetek, mint hogy semmi!! A te részedről később se lehetne komolyabb? Amúgy miért éretlen?
2014. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetbe. Én nem akartam komolyat, ő meg túlságosan komolyan gondolta. Nem akartam bántani, de aztán úgy voltam csak 1 kérdés.. Meg kérdeztem abba benne lenne-e hogy néha találkozunk, el vagyunk. De ne azt várja mintha 1 kapcsolatról lenne szó. Bele ment és aztán kis idővel hozzá szokott és nem várt túl sokat és úgy állt hozzá ahogy meg egyeztünk.
2014. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nos, léptem. Még annál is többet. Végül nem lett jó vége. Megőrülök, nem tudom mit tegyek, állítása szerint nem akar látni egy ideig. Komolyan kiborító...
2014. máj. 21. 23:28
 10/12 anonim ***** válasza:
hogy sült el ilyen rosszul?
2014. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!