Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális ha egy férfinek/fi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha egy férfinek/fiúnak egy prostituált az első szexpartnere az életében?

Figyelt kérdés

2015. júl. 15. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Előfordul. Nekem van egy haverom akit a bátyja meglepett egy körrel, hogy megtanulja a dolgot és ne balfszkodjon
2015. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Nem az, de valakinek nem jut más. Én mondjuk nem mennék, de más nekem sem jutna, mivel alacsony vagyok és ocsmány, szóval még véletlenül sem lenne olyan lány, aki legalább randira eljönne velem, nemhogy lefeküdne velem.
2015. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, de én is így voltam ezzel 23 évesen, és nem bántam meg. Azóta már családom van.


42F

2015. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2-es, kihagytad, hogy 28 éves vagy. Vagy már 29? Vannak itt nálad idősebb szüzek is, őket soha nem éred utol. Ebből nem lesz rekord. Inkább hagyd abba, és keress egy barátnőt.
2015. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a kérdés az hogy ki számít prostinak? csak az akinek leszámolod a bankjegyeket vagy az is akire közvetetten költesz de gyakran többet(puccos étterem wellness, apróságok,ez az amaz...). nos a közvélemény utóbbiakat nem tartja prostinak mondván(ha csak pattogatott kukoricával kínálnák a tévé előtt akkor is lefeküdnie a sráccal a plusz kényeztetés csak udvarias formaság ....vagy nem(mondom én).. a kutya ott van elásva hogyha mind a két fajta nőt prostinak tekintenénk akkor lehet hogy a nők többsége definítíve az lenne
2015. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, de ha már megtörtént, nem tudsz mit tenni. Nem fog ettől összedőlni a világ.
2015. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne az?
2015. júl. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

egyátalán nem normális.:D

Könnyen szerezhető, szerintem még gusztustalan is. Mi a jó abban ha olyannal szexelsz akit előtted vagy 30-an megdugtak és erősen gondolom hogy nem fürdött le mindegyik férfi után?

2015. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak a lányok aggódnak, mert így túl könnyen az öledbe hullhat az egész ahelyett, hogy szenvedned kéne hónapokat velük. Menj el prostihoz, ha úgy esik jól és ők meg otthon nézhetik a rozalindát tovább, meg álmodhatnak a nem létező szexuális életükről és a szőke hercegről a fehér lovon.
2015. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#8-as

Menj már a pi...ba. Mert az ún rendes normális nőt ügye nem dughatják meg 30-an? Tipikus fap...na vagy, aki szerint a szex valami jutalom.

2015. júl. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!