Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok voltatok olyannal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok olyannal akinek túl nagy volt a szerszáma és ezért rossz volt a szex, de aztán megszoktátok és jó lett?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert a jelenlegi barátnőmmel egyszerűen nehezen boldogulunk, túl szűk és fáj neki (meg hát nekem is) de csak azért is akarja csinálni, csak hát nem nagyon indul be a dolog soha és mindig kézzel kell befejezni.


Szóval tudni szeretném hogy javul-e a helyzet vagy mindkettőnk érdekében álljunk odébb?


2015. júl. 16. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Mi is így vagyunk a barátommal, idő volt, mire összeszoktunk, az elején fájt, mert nem csak hosszú, de nagyon vastag is az övé, de nagyon odafigyel rám, folyton kérdezi, hogy jó-e, az elején lassan kezdi, meg csak "pihenteti" bennem és utána gyorsul be. Én is igyekszem nagyon, igyekszünk mindenféle pózt kipróbálni, ahol nem tud teljesen bemenni stb.

Nem tudom, mennyire fog változni a dolog, szerintem kölcsönös odafigyeléssel és türelemmel meg lehet oldani a dolgot, te tudod, hogy fontos-e neked annyira a lány, hogy vele próbálkozol, vagy igazából mindegy, kivel csinálod, mert utóbbi esetben tényleg jobb, ha más partnert választasz.

2015. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, de szépen lassan összeszoktunk és minden rendben ment.
2015. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mit jelent számodra a tul nagy? centiben kifejezve
2015. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a jelenlegi barátom vette el a szüzességem, és mivel elég nagy és vastag is neki, így nem volt egyszerű, de nagyon figyelt rám és óvatos volt. Ennek ellenére több hétig eléggé fájt, aztán szépen lassan összeszoktunk, és már minden fantasztikus :D
2015. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen a kapcsolatunk elején, fokozatos egyre jobban tolta be és így teljesen hozzászoktam a mai napra :) neki is elég vastag és hosszú :)


19/L

2015. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
volt ilyen, szerencsére csak rövid kapcsolat volt, de a vérem folyt belőlem rendszeresen utána. ő annyit mondott, ez az ő méretével természetes :O
2015. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most olvasva ezeket a kommenteket, igazan elgondolkodtato, hogy mi, atlagos meretu sracok, miert is irigyeljuk a nagy meretu sracokat?

Nekem sosem volt nehez egy lannyal osszeszoknom, viszont mind nagyon elvezte az elejetol fogva! Hm. Erdekes ez a meret tema

2016. dec. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!