Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, volt már szűz barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már szűz barátnőtök? Vagy vettetek már el szüzességet? Ha igen, milyen volt? Ha nem, akkor szeretnétek vagy ez csak nyűg?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem vettem még el senkiét, de nem lenne nyűg egy kicsit se. :)
2015. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kiskivancsi79 ***** válasza:
83%

nekem 2 szuz baratnom is volt.

nem volt nyug meg problema sem. igaz mind a ketto az elso aktus utan annyira rakaptak a szexre hogy neha mar nekem volt sok.

a masodikkal jelenleg is egyutt vagyunk 15 eve.

36f

2015. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Volt már. Nagyszerű volt a kis cukikat bevezetni az erotikába. Kicsit féltek a fütyköstől, de gondoskodtam a feloldódásról. :D Aztán rákaptak, mint majom az erjedt banánra. :)
2015. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Lehet csak én vagyok ilyen érzelmes tipus, de ha valakivel jó a viszonyom, és párkapcsolatban is vagyok vele, és szűz is és ezt úgymond "nekem adná" az biztos hogy érzelmileg sokat tolna az egészen.


Szűz barátnőm nem volt, csak tapasztalatlan és szűk. Vagyis majdnem hogy hasonló. Szerintem aranyos amikor egy nő próbálkozik, de látszik rajta hogy vannak hiányosságai.


Egyébként szerintem egy szűz lány 2 hét alatt simán rámhangolódna, míg egy tapasztalt beidegződésből csinálná azt amiről azt hiszi hogy jó, és sokkal több idő kellene neki hogy rámhangolódjon.

2015. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Még nem volt. Mondjuk másmilyen barátnőm sem, mert alacsony vagyok és ocsmány, szóval egy lány sem áll velem szóba, és 28 évesen még randim sem volt a rengeteg próbálkozás ellenére, azonban jó lett volna. Azonban a korosztályomban már nem találhatok ilyet, de úgy is mellékes, hiszen a külsőm miatt szóba sem állnak velem a lányok.
2015. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

5-ös látom már megint nyavalyogsz...

nem unod még komolyan?

2015. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Voltam már tanító bácsi. Nem volt nyűg!


Kölcsönös szimpátia esetén máskor is, másnak is, szívesen! Türelmesen, hosszú távon, gyengéden, nem egy alkalommal.

2015. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt és jó volt elsőnek lenni és tanítgatni.
2015. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó volt elvenni
2015. júl. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

5ös xD láttam a többi kommented besirtam xDD mi a francért gyakorikérdéseken sirsz amiatt hogy ronda vagy xD

amugy én nekem még nem volt szűzzel de én pl félnék tőle hogy elrontom(?), pl olyan szar lesz hogy többet nem akar soha (egyik haverom mondta hogy neki ez volt azért félek tőle, de ez lehet csak én vagyok)

2015. júl. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!