Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El akarom veszíteni a szüzessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarom veszíteni a szüzességem, úgy érzem sokáig vártam már!?

Figyelt kérdés

Molett alkatú vagyok(betegség közrejátszik),sokan mondják hogy szép az arcom(ezzel nincs is bajom) de mikor arra kerülne a sor hogy valami történhetne megijedek.Félek hogy a mai világban nincs olyan férfi aki vonzódna hozzám.Nem akarom azt átélni hogy már el jutunk a sexig és meglát meztelenül és rájönne hogy neki ez nem megy.Hogyan győzhetném le ezeket a félelmeket?!

19/L



2015. júl. 17. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ruhan keresztul is latja az alakod nyugi. Meg elotte gondolom lenne petting. Ott meg mindig kiszallhat a srac es ha nem teszi akk bejossz neki:)
2015. júl. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Édes vagy hogy aggódsz :) de mindenkinek megvan a párja... esetleg küldesz képet?
2015. júl. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ruhában is teljesen látszik. Nem érdemes ezen szenvedned. Én is megnéznélek, de ha más nem dobhatnál egy cm, kg-t
2015. júl. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél minél többet meztelen (teljesen, még bugyi se). Itt a jó idő, napozz odakint, járj nudista strandra, és hagyd, hogy nézzenek téged mások. Hidd el, nagy löket, ha valaki kívánó tekintettel néz rád :)
2015. júl. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most már én is kíváncsi vagyok! :) De amúgy egyetértek az előzőekkel. Ruhán keresztül is látszik nagyjából milyen vagy :)


Ne parázz ;)

2015. júl. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ebben nagy részt csak magadnak tudsz segíteni. ha a párod szeret akkor nem fogja zavarni az amit a ruha eltakar. de ha ezen fogsz mindig rágódni hogy mi van akkor ha. .. akkor sosem fogsz tanulni tapasztalni semmit hogy hogyan is viselkedj. szerintem ha odáig jut a dolog hogy szex lessz bátran dobj le mindent magadról és hagyd hogy megtörténjen aminek meg kell. sok sikert. :)
2015. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az volt barátnőmmel is ugyanez volt a helyzet. félt vagy én nem tudom. Nagyon szerettem volna a dolgot mert izgatott és folyton léptem, hogy legyen valami de állandóan elutasított és végül kész vége lett. 11hónapot voltunk együtt és nem lett semmi. végül szakítottunk mert számomra ez hiányzott. nagyon szerettem a lányt és még mindig szeretem de talán már eleget vártam. jöhetnek a lepontozások.. :)

18/f

2015. júl. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ne legyél visszahúzódó én csak azt tudom mondani. aki szeret az szeret az idomaiddal együtt, szőröstül bőröstül..sok siket. Drukkolok.:)
2015. júl. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj!
2015. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!