Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért háborodnak fel ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért háborodnak fel ha idegen férfiak megtapizzák őket? Ők ezt tényleg utálják vagy csak a társadalmi elvárások miatt tesznek úgy?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a támadások énis nő vagyok, de valahogy máshogy látom a dolgokat, ezért érdekel hogy én vagyok e különc.
2015. júl. 17. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem semmikepp se normalis ha egy idegen fogdos egy not.. Ha jol nez ki ha nem teljesen mind1. Ne igy akarjon mar ismerkedni v kifejezni a tetszeset nem allatok vagyunk. Jojjon oda es mondja h csinos vagyok v vmi. Ezzel sokkal tobbet er el egy rendes nonel.
2015. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen jogon jön egy idegen pasas ahhoz hogy az ÉN testemet fogdossa? Ha te hagyod hogy fogdossanak, hát te lássad.
2015. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt írod, te is nő vagy.


Neked milyen érzés, ha egy zsúfolt buszon hátulról a lábaid közé nyúl egy vadidegen, vagy az utcán szemből melletted elfutva vagy elbiciklizve megmarkolja a melledet?

2015. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"A nők miért háborodnak fel ha idegen férfiak megtapizzák őket?"


Mert alapveto tiszteletlenseg egy idegen ferfi reszerol. Nem is csak tiszteletlenseg, hanem igen nagyfoku bunkosag is.


Ha Neked ez tetszik akkor igen, Te vagy a kulonc. De ne aggodj vannak paran igy ebben a vilagban ... tomott kozlekedesi eszkozokon szoktak tapperolni a hasonlo gondolkodasu emberek.

2015. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra minden olyan (szexuális jellegű) dolog visszataszító, amit nem én akarok, nem adom hozzá a beleegyezésemet. Ha busz tömöttségét kihasználva egy idegen férfi a lábam közé nyúl, az nekem olyan, mint egy minierőszak. Bemocskol. Nem tudom jobban kifejezni.
2015. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mert nem egy állat vagyok a ketrecben, amit megsimogatsz, mikor kedved tartja. nem egy ruha vagyok, hogy csak felpróbálj aztán ott hagyj. érted már, te női nem szégyenfoltja? antifeminista.
2015. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ahogy írod, azon háborodunk fel h egy idegen férfi fogdos

nincs mit magyarázni ezen

magánszféra, kész pont

2015. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valami diszkoban vagyunk meg elnezem, ha meg nekem is bejon a pasi elvezem is:)
2015. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xX_FiReBLaDe_Xx válasza:
Kedves kérdező. Nincs ebben semmi rossz, esetleg rám írhatsz, megbeszélhetünk egy tapizós délutánt. ;)
2015. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!