Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal 3 éve együtt vagyunk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 3 éve együtt vagyunk, rendszeresen szeretkezünk. Miért van az hogy mi után be teszem neki, nem bírok magammal és perceken belül el megyek ennyi idő után is?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaró, mert szeretném élvezni tovább, és neki is jobb lenne minden bizonnyal ha egy menet nem percekig tartana.. Ja amugy gumi nélkül, ha ez számít valamit...

20/F



2015. júl. 18. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert béna vagy?
2015. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, legalább írtad vna ki az életkorod meg a nemed...szerintem vmi 13-14 éves lehetsz...normális válaszokat várok a lehetséges problémárol, vagy amivel javítható valamennyit a probléma... Tapasztalatok stb...

Egyébként nem a fejetlenséggel van a probléma, sőtt elég lassan kezdem stb, béna nem vagyok... Mas oka lehet....

2015. júl. 18. 23:46
 3/11 anonim ***** válasza:

Na jó, be vallom, hülyébbre számítottam. Meglepően okosacska vagy. 26 vagyok, pasi. Az a helyzet, hogy velem csak akkor fordult ilyen elő, amikor nem éreztem magam jól azzal, akivel vagyok. Nem testileg, hanem nem ment jól a kapcsolat. Ami kihatott erre is. ha nektek az eleje óta ez megy, akkor vagy az eleje óta nincs valami rendben, vagy csak simán nem volt sok nőd eddig. A legjobb gyakorlat, hogy verd ki magadnak, de úgy, hogy próbálod minél tovább elhúzni. Legalább 30-40 percig.

Ha megy, akkor szexnél is érezni fogod mikor kell lassítani, és nől a kitartásod is.

2015. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem volt sok barátnőm, amint írtam 3 éve vagyok vele és 20 vagyok, előtte egy volt, ami nem tartott ilyen sokáig... Elejétől fogva ez van és nagyon szeretem. Köszönöm válaszod.

Ha esetleg valaki szeretne még hozzá fűzni valami vag bármi akkor várom, sokat segítene (valószínűleg).. :)

2015. júl. 19. 00:12
 5/11 anonim ***** válasza:
baratom ugy birja akar orakig is hogyha felul van es amikor erzi hogy kozel, akkor pihenot tart par masodperc, addig izgat kezzel vagy valami, azt mehet tovabb. en ugy vagyok vele hogy nem szeretem orakig inkabb tobbszor kevesebb ideig (20-30 perc kb). kutyaban vagy ha en lovagolok akkor megy el hamarabb
2015. júl. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vannak különböző technikák, amivel lehet nyújtani a dolgot, pl a "Stop-start", vagy a "kompressziós" technika, ezeknek utánanézhetsz a neten.

Pl: https://www.youtube.com/watch?v=LwRoWY5ZR78

Vagy: [link]

2015. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha este sexeltek verd ki reggel,ha meg érzed hogy elmész mindjárt kihúzod és egy kicsit csak nyalod a csajt addig pihen.
2015. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Aki már nem kezdő és nem igen fiatal és hamar elmegy, az általában attól van, hogy nem uralkodik magán, nem fogja vissza magát, nem foglalkozik eléggé a partnerével, inkább a maga élvezetére hajt. Vagy mert ilyen típus, esetleg mert jó a nő.:D Nem próbáltál még olyan technikát, amivel vissza tudnád fogni magad?

Amúgy azért vannak ilyen tapasztalataim, ha mondjuk előtte kölcsönösen ki vagytok elégülve, vagy legalább is te, akkor kis pihenő után sokkal jobban bírsz egy második menetet, illetve ha te vagy a barátnőd magának közben izgatná a csiklóját, akkor hidd el, hogy ő is pár perc alatt elmenne.:)

2015. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
" ja amúgy gumi nélkül, ha ez számít valamit" 😂😂😂👍
2021. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van az úgy, hogy ennyire szexi, kívánatos egy nő, hogy a férfi egyszerűen képtelen uralkodni magán. Át tudom érezni.
nov. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!