Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segítség kéne, van 1 problémám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kéne, van 1 problémám a fitymámmal, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Születésem óta nem tudom lejjebb húzni a bőrt a makkomtól amikor mereven van. Ez engem eddig nem zavart csak azt hallottam hogy ez hosszútávon baj lehet amikor oda jutok... ilyenkor mi a teendő?

2015. júl. 19. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
műtét. Google.
2015. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
14/F lemaradt
2015. júl. 19. 09:29
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez fitymaszűkület. Orvoshoz menjél el és nézesd meg, nekem is az volt és műtét lett belőle.
2015. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvos
2015. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell műtét. Lehet tágítani kézzel. Orvos felír ilyen lazító krémet ami segít. De azért nézesd meg egy urológussal mert ilyenkor szoktak oda lent lenni gyulladások meg ilyenek.
2015. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Urológiai szakrendelésen kérj időpontot. Egyből oda menj, nem kell beutaló, azzal csak az időt húzod. Vagy előbb telefonálhatsz is oda. Minél előbb el kéne intézni. 3 hétig nem fogsz tudni lábra állni, ezért jó lenne, ha nem suli időben végeznék el.
2015. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3 hétig nem tudok lábra állni?! o.O
2015. júl. 19. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire érzékeny a makkod. A seb teljes gyógyulása 4-6 hét.


Lankadtan mennyire megy hátra a fitymád?

2015. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?Metéltek?
2023. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!