Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi, miért csalja meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi, miért csalja meg a feleségét?

Figyelt kérdés

Nem értem ,ha nem elég jó neki vagy szar a házasság ,nem egyszerűbb lenne elválnia?

Nekem is van egy szexpartnerem és sajnos nős . Nekem is igérgeti,hogy elválik meg stb,de tudom ,hogy csak hiteget. Egyszerűen én meg nem tudok tőle elszakadni ,már egyszer próbáltam nem keresetem 1-2évig ,de mégis valahogy mindig egymásra találunk.

Valahol szeretem is őt.

Miért van ez?

Miért olyan nehéz elválni,jobb 2embert hülyíteni?

Mit csinálhatnék még,hogy velem maradjon?

Komolyakat,köszi!



2015. júl. 19. 19:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
és ugyanez pepitába?
2015. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Unalom, egyhangúság, valamit nem kap meg otthon, amit máshol igen, és ez lehet testi vagy lelki téren. Vagy mert simán ilyen, hogy nem egy monogám típus.

És hogy miért nem válik el?

Mert megvan a maga kialakult élete. Tehát attól, mert valami nem stimmel, még nem éri meg az a pár kósza numera, hogy feladja érte az addigi biztos életét.

Nyilván nem helyes, de az sem, amit te teszel.

És nyugi, te vagy a hülye, amiért hiszel neki, ugyanis ha el akarna válni, ha tényleg nem akarná már a kapcsolatot a feleségével, már rég lépett volna. Te meg naiv elhiszed neki. Te lehet, hogy szexuális téren megadod neki az újdonságot vagy változatosságot, viszont nem tudod megadni neki azt a biztos életet, ami a felesége mellett megvan!

2015. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És ő azt honnan tudja ,hogy én nem tudnám neki megadni "azt a biztos életet"?
2015. júl. 19. 19:35
 4/19 anonim ***** válasza:
Van neki egy biztos élete, a legtöbb hülye lenne ezt felrúgni egy bizonytalanért.
2015. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"És ő azt honnan tudja ,hogy én nem tudnám neki megadni "azt a biztos életet"?"

Onnan, hogy ha meg tudnád, akkor már rég veled lenne és nem a feleségével!

2015. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

az hogy miert csalj meg, sokretu dolog. bizonyara nem kap meg mindent szex teren.


viszont, elsore mindenki ravagja erre hogy milyen troger meg o rossz hazug stb. de nem mindeg igy van.

attol hogy teljesen titokban felrekur, lehet meg jo csaladapa es ferj.

ha elfolytana magaban ezt akkor siman lehetne mindeg ideges es orditozna a gyerekekkel, vagy mas modon jonne elo ez a feszultseg.

ha meg elvalna, akkor akar tonkretehetne az egesz csaladot, felesege nem talalja uj pasit, gyerekek sose tudnak megemeszteni stb stb. szoval nem fekete feher ez.


sztem az egvilagon nem tehetsz semmit hogy veledmaradjon. mar reg megismert, ha az lennel akivel akarja elni az eletet mar lelepett volna.

evek telnek az eletedbol, es a helyzet bizony nem fog valtozni. tul kell lepned rajta.

2015. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

mert a feleségét szereti téged meg,, hát használ.


Vagy egyikőtöket se szereti, de hát nem fogja ott hagyni a családját.


Lehet te csak valami kaland voltál, azt néha kisértésbe esik, vagy pont ettől jött rá, hogy nem akarja elveszíteni a feleségét.

2015. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kb. azért, amiért egy nő rámászik egy nős férfira.

Nincs becsület, se tartás, sem pedig következetesség.

2015. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"És ő azt honnan tudja ,hogy én nem tudnám neki megadni "azt a biztos életet"?"


Mert belőled csak azt a 10 centi vaginát szereti! Süt rólad az ostobaság! Remélem egyszer a feleség maradandó sérüléseket okoz a fejeden! Más nem érdemelsz! R...ngyó

2015. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Itt a legnagyobb bűnös a fa$zi, őt kéne elintézni. Sosem a harmadik fél a hibás... Az meg, hogy naiv buta, az más kérdés.

2015. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!