Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek sikerült internetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek sikerült internetes társkeresőn felszednie valami idióta, de nagyon dögös bombacsajt, az elárulja, hogy hogy jött össze?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy a szuper szövegével. Mi kell ezeknek a csajoknak?

2015. júl. 19. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem én egy teljesen átlagos pasi vagyok, mondjuk én nem vagyok magammal megelégedve, de mások szerint semmi gond nincs velem.


De ennek ellenére beszéltem egyszer (vagyis sokszor, de vele csak 1x :D ) egy lánnyal, nagyon szimpatikus volt, és nagyon jól kijöttünk. Napokon keresztül beszéltünk Skypeon, aztán Viberen, majd fel is hívtam.


Egyszer összefutottunk, és már ott kicsit csalódás volt. Tök normális volt chaten, élőben meg kicsit beképzelt pattogós egoista csajszi volt. Habár ettől még szerethető lenne... de nekem ezek irritáló tulajdonságok.


Szóval mondanom sem kell, hogy nagyon kiábrándultam belőle, jöttem volna haza legszívesebben, de ahogy elbeszélgettünk nem volt szívem csak úgy lelépni.


Azt mondjuk csodálom, hogy valójában nagyon dögös csaj volt, és hogy neki nem volt problémája az én külsőmmel... se a belsőmmel...


Én felmentem Pestre, mert a közelében lakom, elmentünk plázázni enni inni stb. Aztán azt mondta átmehetek hozzá, átmentem, aztán mondanom sem kell hogy lefeküdtünk.


De utána igazából semmi kedvem nem volt vele találkozni mert habár nagyon szexi és merev szerszámmal mentem oda hozzá már mikor megláttam élőben (szexin is öltözködik)... de ez a beképzelt stílus ezt nem bírtam volna még egyszer elviselni.


Majd felhívott és veszekedtünk egy nagyot...


Most sokak szemében lehet én a bűnbak, mert hogy szexeltünk és otthagytam (másnap jöttem haza, ott aludtam), de az igazság az hogy nem lehet erre alapozni, mert interneten ismerkedtünk meg.


Való életben biztos hogy sosem szólítottam volna le őt sehol. Még akkor sem ha tudom hogy soha az életben nem lesz még egy olyan szexi és szép csaj az ágyban velem mint ő.


Szóval ez a történet vicces, erotikus meg szánalmas is volt. Nekem egy nagy csalódás lett ez az internetes ismerkedés.

2015. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bombanő, de buta? :)

szóval ez a férfiak vágyálma. :)

2015. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 érdekes sztori, és hihetetlen


#2: dehogyis, csak az még kimaradt az életemből, bakancslista, de jobban szeretem, ha értelmes, és bomba, de az sajnos ritka párosítás, sőt azt is szeretem, ha csak simán értelmes, de most még olyat se fogok ki :(

2015. júl. 19. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ neked mi számít vagy ki "bombanőnek"? Mert ez ugye relatív.
2015. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nekem bombanőim voltak csak, a szememben legalábbis biztosan nagyon szépek, rájöttem utólag, h nem így kellett volna megfogalmaznom.

Plázacica lett volna a jó szó inkább, olyan nem volt.

2015. júl. 19. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!