Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj, ha a barátnőmmel való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha a barátnőmmel való intim együttlét közben néztem a Dragon Ballt?

Figyelt kérdés

Hugom ott volt a másik szobában, és mivel barátnőm van mikor elég hangos, kitaláltuk, hogy tompítsuk a hangot úgy, hogy beteszünk valamit a gépen.


Nos, ahogy keresgéltem, valmelyik Dragon Ball részre kattintottam rá, és elindult. De az együttlét közben oda-odafigyeltem a monitorra, és néztem az animét. Barátnőm meg észrevette.


Most tényleg olyan nagy baj volt?



2015. júl. 19. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem baj.
2015. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
HÁÁÁáááááááát, IGEN!!!
2015. júl. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Volt, hogy én meg Family Guy-t néztem...megesik az ilyen.
2015. júl. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10 év múlva már az sem lesz nagy kunszt, hogy orál közben nézel valami meccset, vagy a F1-et. :D
2015. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem ártana egy picit csiszolgatni a szexuális kultúrádat.
2015. júl. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem aztán nem.
2015. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 KeMáTi ***** válasza:
100%
Hát szerintem ott a nemi élettel van a gond! Próbáljátok meg feldobni a szexuális életeteket. Pl öltöztesd be a leányzót Gogeta-nak vagy Gokunak! Na de viccet félre téve a nő részéről nagyon nagy gond! Lehet,hogy te nagyon élvezed a dolgot,de neki akkor is úgy jön le az egész,hogy nem kívánod őt,valamit rosszul csinál, nincs kedved hozzá,már nem szereted...stb. Lehet,hogy ez nem így van, de a nők erre nagyon érzékenyek! Amúgy ezt a nagyon hangos dolgot én is megértem az én exem konkrétan üvöltött... Nekem mindíg be kellett fogni a száját, de legalább ezen nem sértődnek meg,mert azt hiszik csak szadózni akarsz! xD Rakd be a titanicot! Ha arra is oda nézel aktus közben akkor már veled van a baj! :D
2015. júl. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hat eleg furcsa.Hany eves is vagy?:D
2015. júl. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Dragon Ball! :D Imádom. Én a Family Guy-t szoktam esetleg még néha az Archer-t. A barátom már megtanulta, hogy kapcsolja ki a TV-t mikor kufirc van mer különben végig a válla felett lesekszem. :D 26/l
2015. júl. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Orál közben easypeasy. Ott úgyis te vagy kényeztetve, akár ehetsz is közben. Az viszont már gázosabb ha teljes bevetésnél is nézed (bár én is néztem már dr House epizódot közben (a sex jó volt egyébként)).

Amiért egyáltalán nem baj hogy ezt tetted, az az hogy a Dragon Ballt nézted!

2015. júl. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!