Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hétvégén barátnőmmel voltunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerymiller kérdése:

A hétvégén barátnőmmel voltunk éjszaka. Ez lett volna neki az első alkalom. Be van rezelve hogy teherbe esett. Szerintetek? Info lent

Figyelt kérdés
Szóval annyi történt, hogy elkezdtem neki betolni, de azt mondta hogy fáj, és eltolt magától. Nem mentem el meg semmi, de fél hogy teherbe esett. Szombat reggel múlt el a mensese, és ez vasárnap hajnalban történt. A másik variációja, hogy utána megujjaztam, és mi van ha volt valami az ujjamon...Szerintetek? Mondjatok valamit amivel megnyugtatom, mert szerintem ennyitől nem eshet teherbe.

2014. febr. 3. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Védekezz. Kb. ennyi.
2014. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kössz b+.. de valami ésszerű válaszra vártam....
2014. febr. 3. 20:33
 3/9 anonim válasza:
legközelebb ne ujjazd meg olyan kézzel.
2014. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne tologasd be neki GUMI nélkül. Ez az ésszerű válasz.

És ha nem szól, hogy fáj….? A megszakításos közösülés és a teherbeesés statisztikáiról olvashatsz sokat. Hogy a különböző betegségekről már ne is beszéljek.

2014. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ebben igazad van teljesen... utólag már én is gondoltam a gumira... de utólag okos az ember
2014. febr. 3. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:
h.ülye vagy te nem tudsz gondolkodni védekezz ........ erre nem lehet kifogás , hogy utólag okos az ember szerintem nincs baj :) de ha összejön egy gyerek és nem tudod megtartani vagy megtartod és nem tudod fölnevelni? Akkor már hiába mondod , hogy utólag okos az ember ....
2014. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

teljesen jogos.. :)

de szerintem nem jön össze

2014. febr. 3. 20:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Védekezés! Ha a kezedre verted volna, és úgy ujjazod, sztem akkor se lett volna eséje a teherbe esésre..A spermiumok amúgy is csak pár percig életképesek a "külvilágban". De a biztonság kedvéért rá se nézz többet a barátnődre, nehogy attól essen teherbe! Aki alapvető dolgokat nem tud a szexről,az minek csinálja?
2014. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pár percig? Meg egy frászt! Termékenységi vizsgálathoz 1 órán belül kell beérni, de még utána is életképesek, csak csökken a spermiumszám és nem lesz reális a vizsgálati eredmény.


Persze ha rászárad a kezére, az más téma.


Felelőtlen vagy, kérdező!

Ha szűz, akkor jó eséllyel nagyon fiatal, duplán-triplán kellene rá vigyáznod, nem pedig barmulni!

2014. febr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!