Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Tudsz ugyanúgy gondoln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudsz ugyanúgy gondolni arra a férfira, akit láttál meztelenül (az álló farkát), mint előtte?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen szituban lattam, mondanal reszleteket?:)
2015. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz,ha kiderül nem tetszik a farka ?
2015. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok :) 30F
2015. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Barátnőmet vártam és egy közös csaj barátunkkal jött. Én pedig épp a farkamat melegítettem be. Kőkemény volt és el sem raktam, nem jöttem zavarba. Ő igen, elkapta a tekintetét, de rápillantott többször is.
2015. júl. 20. 12:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak rápillant, ő sincs fából :D De attól még nem biztos hogy másképp néz rád. Különben sem jó dolog a csajod barátnőjére gerjedni. 30F
2015. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem. Nekem egy ilyen szitu után, akárhányszor meglátnám a pasit, mindig az a kép ugrana be, ahogy polírozza a szerszámot, mert fel akarja állítani, mire megjön a barátnője. Bocs, de nem tudnám innentől komolyan venni a pasit.
2015. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy meztelen nőre én is ránézek, mégha ocsmány is, vagy csak nem tetszik, egyszerűen odavonzza a szemet.
2015. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Wanda, jó de akkor Téged ennyi erővel a pasid/volt pasijaid se vesznek komolyan, se egy rendezvényen, se egy vacsoránál, mert mindig arra gondolna, ahogy majszolod a fas.zt, vagy tele van verve az arcod g.ecivel...:D
2015. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
De itt nem a saját csajáról van szó, hanem egy idegenről. Ha egy idegen pasi, barát, haver, akárki látogatóba jön hozzám, és úgy nyitok ajtót, hogy tele van verve az arcom, akkor nem fogok csodálkozni azon, hogy innentől kezdve mindig beugrik neki ez a látvány, ha találkozunk.
2015. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Elég gáz ha be kell melegíteni, neked is meg a lánynak is, nekem elég megcsókolnom a barátomat meg simogatnom, és feláll neki.. nem kell hogy álló f*sszal várjon, majd én felállítom neki.
2015. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!