Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem gondoljátok, hogy sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoljátok, hogy sokkal igazságosabb volna, ha a fiúkhoz hasonlóan a lányok is ugyanúgy ejakulálnának egy nagyot orgazmuskor?

Figyelt kérdés
Egyrészt szerintem a fiúknak is jóval élvezetesebb volna úgy a nyalás, hogy szépen telemegy a szájuk a punciból kilövellő intim testnedvvel, mikor a lány eljut az orgazmusig. Biztosan örömmel nyelnék le minden cseppjét. Másrészt pedig így sosem volna kérdés, hogy színlelte-e az orgazmust vagy sem, mert teljesen egyértelmű volna.
2015. júl. 10. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Képzeld, tudnak.
2015. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg így jó, hogy nők és férfiak nem vagyunk teljesen egyformák.
2015. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A férfi orgazmust nem érdemes irigyelni az sehol sincs a nőkéhez képest.
2015. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3-as:


Én is olyat olvastam, hogy a női orgazmus állítólag sokkal erősebb.

2015. júl. 10. 19:10
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem elég gáz, ha valaki nem tudja hogy a párjának volt-e orgazmusa vagy sem.
2015. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nők is kèpesek ugyan úgy spriccelős orgazmusra. Nem pisi ahogy sokan gondolják, hanem ugyan úgy mint a fiúknál, 'öröm nedv'. Teljesen más az állaga ès a szine is.
2015. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is jobban örülnék neki lányként, mert nem tudom néha eldönteni, elmentem-e, vagy lenne még tovább is. Jó érzés, meg minden, de ahogy elnézek egy pasit, vagy ha van, akkor a barátomat, rajta sokkal jobban lehet látni az élvezetet, holott a női orgazmusnak kellene intenzívebbnek lenni és szerintem így viszonyítási alapon az enyém nem elég erős. Remélem, idővel jobban el tudom majd engedni magam és átadni az érzésnek, de tényleg egyszerűbb lenne, ha a nők is adnának ki magukból egy kis anyagot minden alkalommal, nem csak spriccelősnél, mert így nekem is egyszerűbb lenne eldönteni. Mert volt már olyan, hogy a párom azt hitte nem élveztem.
2015. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A nőknél is van ejakuláció. Többnyire (legalábbis nálam) akkor, mikor a g-pont és a csikló egyidejűleg van ingerelve. A pasim imádja. Fiúk, tessék gyakorolni.


Kedves #6-os lány.. Neked is csak ajánlani tudom, hogy kísérletezz magaddal. Olyan nincs, hogy "nem tudom, hogy mikor van orgazmusom". Használd a kis kezed, és fedezd fel, mi a jó neked. Aztán ha megtapasztaltad az igazi orgazmust, fogod tudni minden alkalommal, hogy mikor mentél el ;).

2015. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!