Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 170 cm és azalatti férfiakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm és azalatti férfiakat kérdezném. Mennyi szenvedésen kellett átmennetek, amíg lett barátnőtök?

Figyelt kérdés
mert gondolom a magasságotok nagyon sokszor hátráltatott benneteket és hát...
2015. júl. 20. 21:40
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Nem vagyok 170 sem, de a feleségem annak idején lecsapott rám. A fiam 165 cm körül van, sose voltak nőkkel gondjai. Egyébként meg a terméketlen férfiak inkább a magasabbak közül kerülnek ki.
2019. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
90%
Mikor az alacsony termet jo kulsovel es onbizalommal tarsul, rohadtul nem zavarja a csajokat. Az a luzerseg-tudat, ami miatt nehez.
2020. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
164 cm vagyok, 2 éve vagyunk együtt. Imád engem, de néha kapok megjegyzéseket arra hogy jobb lenne ha magasabb lennék.(kutyában kicsit nehéz...)
2020. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Én keményen 156cm vagyok, az exeim többsége 170cm alatt volt.Egyiküknek se volt komplexusa miatta, emiatt nem is zavart.A mostani barátom se a legmagasabb, 171cm, ezt is csak azért tudom, mivel 15cm magassarkúmmal pont egymagasak vagyunk.Viszont az eléggé szomorú, hogy 5 év után se léptél túl a komplexusodon.(Ui, mindegyiküknek átlagos volt a pénisze, amúgy egyiküknek se a péniszébe szerettem bele, úgyhogy nem zavart volna ha kisebb.Nem kérek privátot.)
2020. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem testmagasság kérdése,

inkább bátorság, tökösség, személyiség

nyugodtan le lehet pontozni csicska módon amit gondolok

de ez a valóság!

Nem rinyálni kell hanem tökösen viselkedni,

170cm alatt vagy? vannak rengeteg 150cm körüli nő is például de olyan is elfordul, hogy a nő magasabb.

Az élet ne legyen egy szenvedés, nincs háború,

Nem rinyálni kell hanem tökös férfiként élni!

40f

2020. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!