Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Pénisz méret terén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Pénisz méret terén mennyire vagytok elfogadóak? Elég az átlag?

Figyelt kérdés
Nekem 15 cm de mindenki kiemeli hogy 15-20 között jó kb. De ebből azt szűröm le,hogy az átlag a minimum és ahogy megy feljebb 20ig úgy lesz jobb a lánynak. Mekkora pénisz volt eddig a legjobb? Egy átlag felül tudja múlni a nagyobbat? Kort is írjatok
2015. júl. 20. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

barátomét olyan 18nak saccolom

ha kisebb lenne nekem hiányozna az a pár centi de talán mert megszoktam az érzést hogy végigér bennem.

ha nagyobb lenne már túl sok lenne, nehezebb is befogadni meg bizonyos pózokban nem is annyira kellemes.legalábbis én nem szeretem amikor már a méhemet döngeti de szerintem ez egyénfüggő

20L

2015. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
A tied megfelel. En is 15-19 korulre tennem a mercet. Egy 19cm es latvanya jobban izgat de a szex lehet kisbbel is ugyanolyan jo mint ezzel. Ami 20 folott van az mar eleg maceras es kellemetlen nekem. De en azt vallom h nem a mereten mulik a dolog. Ugyh igen lehet jobb egy atlagossal mint egy nagyobbal. 18L
2015. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy fogalmam sincs, mennyi lehet a valós átlag, de nekem biztos, hogy bőven elég az átlag alatti méret is, ráadásul több előnye van, mint hátránya - mármint számomra, mert nyilván nem vagyunk egyformák.


Pont ma is leírtam egy ilyen méret témás kérdésnél, 4. hozzászólóként, hogy miért, ha esetleg érdekel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__7..

2015. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15centi minimumra teszi a mércét, de nem számít neki a méret, tipikus női válasz:D
2015. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

18cm a jó,de vastag legyen.

18/L

2015. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem elfogadóak. 12cm.. szerinted?? baromi kicsi, olvasom itt,hogy 15-16cm a minimum jó méret, meg hogy vastag legyen.. Jobb lenne tényleg eltünni erről a világról.
2015. júl. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
ugy gondolom, hogy a méret kb 15cm-től nem lényeg. és nem attol függ szerintem hogy mennyire jó a szex volt már olyan palim akinek volt vagy 20-21centi de mégse tudott ugy felhuzni meg kielégiteni soha mint a párom akinek kb 17centi... meg mint már irták előzőleg is egy lánynak fáj ha "túl" nagy, ugy bizonyos pózokban nem is lehet csinálni mert élvezhetetlen és a pali se nyomhatja jólesően erőböl tövig mert jön a nyafogás.. :D 18/L
2015. júl. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem igaz hogy 15-20 között jó

Sok nő csak kitalálja de egyébként a hüvely maga 12 cm hosszú tehát 12 cm.nél hosszabb farokra valójában nincs szüksége egy nőnek mert azzal már lehet orgazmust szerezni.

Meg a nagyobb farokkal nem feltétlen hogy nagyobb az élvezet is.

Ezt nőként állítom mert nem egyszer bebizonyosodott hogy pl a 14 cm.es farkú barátommal sokkal jobban élveztem a szexet mint a 20 centissel

Mert egyszerűen ügyesebb volt

Szóval 12 cm felett senkinek sem kéne bánkódnia, csak a nők találnak ki ilyen számokat maguknak mi a jó.

L

2015. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elégedetlen vagyok , nekem 20 fölött kel :DDD
2015. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!