Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pasi, hogy tud lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi, hogy tud lefeküdni olyan csajjal aki nem tetszik neki? sőt szexkapcsolatot alakitani? Egyáltalán mit jelent egy pasinak a szexkapcsolat? ''csak szex és semmi máson kivül''

Figyelt kérdés
Egy pasi feldobta a témát,hogy szexkapcsolatot alakitana velem.Mivel,hogy első találkozáskor nem feküdtem le vele,többet nem is kereset.Ebből azt gondolom,hogy nem tetszem neki és nem akar,de akkor mégis miért feküdt volna le velem?Sajnos nincs alkalmam ezt megkérdezni mégha bele is mentem volna a szexkapcsolatba is ugyanis eltünt...ötlet?

2015. júl. 20. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy aztán eldob, mint egy használt rongyot. Ez természetesen rólad festi a legjobb képet.
2015. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Vannak olyan srácok, akik csak erre hajtanak, aztán behúznak egy strigulát és már tovább is mennek a következő csajt kergetni.


Szerintem jól tetted, hogy nem mentél bele.

2015. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most mar en is ugy gondolom,a srac tobbet veszitett
2015. júl. 20. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt egy lány, aki nekem nem tetszett, de én neki nagyon. Addig harcolt, míg belementem. Nem kellett volna. Nálam hiányzott az érzelem része, így csak üres szex lett a vége.
2015. júl. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszettél volna neki ekeve nem akart volna egyből megdugni. De mivel játszottad az elérhetetlent, keresett mást. Nem vesztett semmit, te sem vagy pótolhatatlan.
2015. júl. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen az #-ösnek van igaza, szex kapcsolatot keresett, te nem adtad meg neki amit akart minek törje magát, ha 1-2 napon belül már talál is rá másik partnert ?


Ha te is akarsz szexelni ne játszd azt, hogy neked mennyit kell udvarolni, ha meg nem akkor ne csodálkozz. Manapság már csak a komoly kapcsolatokat kereső férfiakban van meg a "vadászösztön" akik szexkapcsolatokat és hasonlókat keresnek nem törik magukat nekik nem az esik jól, hogy sikerült becserkészni/elcsábítani a lányt hanem az tetszik nekik, hogy ez milyen könnyen ment.


Velem történt egyszer, hogy baráti társaságba új lány érkezett aki egyébként elég duci volt (nem szeretem a duci lányokat) a csajok már felvázolták neki, hogy én biztos tetszeni fogok neki, így is lett egész éjszaka olyan kedvesen/aranyosan udvarol, hogy mégis belementem a dologba, de szörnyű volt alig állt fel a szememet is hiába csuktam be éreztem a zsírt mindenhol többé biztos nem fogok olyan lánnyal elmenni aki nem tetszik még kedvességből sem :D

2015. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy a srác többet vesztett felejtsd el ha hülye akkor menjen és vissza se térjen.Nem nagyon tudom még nem volt ilyenem ezért bocsi(szerintem mert kívánja a szexet és vagy szűz vagy pedig még többet akar)19F
2015. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!