Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasiknak bármelyik lányra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak bármelyik lányra képes felállni, vagy csak arra akit kívánnak és tetszik nekik?

Figyelt kérdés
Vagy az, hogy egy pasi kíván egy lányt, nem jelenti azt, hogy tetszik is neki?
2015. júl. 17. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak szélsőségek, amikor azt mondom én is hogy inkább lelombozó.
2015. júl. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkire felállhat nekik,ami él és mozog :D Nem feltétlenül az étzelmek vezérlik,a péniszük külön életet él.
2015. júl. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenre. Akit szexuálisan megkívánunk.
2015. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés olyan lány van, akit ne lenne számomra szexuálisan vonzó. És így a legtöbb nőre feláll a farkam (ha akarom). De kevés olyan nő van, akivel tartósabb kapcsolatot is el tudok képzelni. Kevés köze van a kettőnek egymáshoz.
2015. júl. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy nő előre hajol és kidudorodik a popsija vagy belelátok a blúzába és látom félig a melleit nekem már áll. Volt buszon lány aki nagyon kicsi miniszoknyában szált fel. Amikor leült fellibbent a szoknya és a kis fehér tanga bugyi erősen becsúszva a puncijába. Persze gyorsan maga elé vette a táskát így már nem láthattam a szoknya alatt. De ettől az egy másodpercnyi bugyivillantástól is azonnal merevedésem lett.
2015. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De, ha egy pasi megkíván egy lányt, azt jelenti tetszik neki.


Igen, csak arra áll fel, akit megkíván/megtetszik neki.


Nem, nem képes felállni minden nőre. Ha egy nő túl csúnya, túl dagadt (legeslegtöbbször ez a 2 fordul elő, bár más miatt is lehet), akkor nem áll fel rá, mert nem tetszik.

2015. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem ez fantazian mulik :)
2015. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan lányra all fel aki be is jön nekem. Csúnyákra nem ,még ha meztelenek akkor se...
2015. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!