Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tetszem a tanáromnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a tanáromnak?

Figyelt kérdés

Ahogy közeledek az érettségihez, egyre jobban elgondolkoztat az egyik férfi tanárom viselkedése.

Órákon gyakran hosszasan rajtam hagyja a tekintetét, legtöbbször engem szólít fel, és minden órán fűz egy megjegyzést, de csak hozzám. Órák után sokszor beszélgetünk, mert kedvelem, és vannak közös témáink. De aztán, amikor vittem neki az idei utolsó óránkra csokit (a kedvencét), és átadtam neki órák után, megpuszilt.

Nem tudom, hogy csak kedvel, vagy tetszem is neki. Mert az idei bálon nem kért fel táncolni (mondjuk a felesége is ott volt), de, amikor megírtam neki emailbe, hogy adnék neki egy verseskötetet ajándékba a saját verseimmel, azt írta, hogy nagyon örülne neki.



2015. júl. 21. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Lehetőleg ne nyaljál már be tövig a tanárodnak.
2015. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy én nem az a típus vagyok, aki utálja őket... :D
2015. júl. 21. 23:36
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Házas ember.Teljesen mindegy,hogy tanár vagy űrhajós,ha tisztességes ember akarsz lenni akkor felejtsd el azt amin jár az eszed.
2015. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Félreérted. Én nem azért vagyok kedves vele, mert puncsolnék, és nem is azért, mert kavarni akarok vele. Szimplán kedves vagyok azokkal, akik kedvesek velem, és tudnak értékelni.

Csak azon gondolkozok, hogy ő mindezt, hogy látja.

2015. júl. 22. 00:20
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Abból, amit leírsz, valószínűleg igen, tetszel neki, és innentől Neked kell egyértelműen kommunikálnod, hogy mit szeretnél/nem szeretnél tőle. Ha meg felesége is van, akkor pláne vékony a jég. Ha előtte nem táncol Veled, akkor tuti rejtegeti az érzéseit, viszont ha ilyen nyitott Feléd, akkor meg nem hűséges. Ha vonz a korosztály, vannak egyedülálló diplomások is... :) Aztán meg ha egy lány nekem hozná a csokikát, és a saját verseit szedné kötetbe és adná ajándékba, nekem is megdobbanna a szívem, és többet gondolnék a dologba. Úgyhogy csak okosan, Kisasszony! ;) 41/F
2015. júl. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudom, miről beszélsz, én is mindig kedves voltam a Tanáraimmal, de pusztán szeretetből/kedvelésből, és abszolút nem akartam semmilyen téren ezzel visszaélni.


Ami a kérdést illeti, az biztosan feltűnt neki, hogy Te közeledsz felé, lehet, hogy azt hiszi, hogy be is jön Neked. Ő kedvelni biztosan kedvel, de hogy ez mennyire csap át komolyabb érzésekbe/vágyakba, azt így nem igazán lehet eldönteni szerintem. Hagyhatja azért hosszasan rajtad a tekintetét, mert Te figyelsz rá, plusz kedvel. De hagyhatja azért is, mert igen, bejössz neki. Szólíthat fel azért, mert okosnak tart, szeret Veled beszélgetni, érdekli a véleményed egy-egy témáról, de szólíthat azért is, hogy ezzel is mutassa a komolyabb érdeklődését irányodba. Megjegyzéseket is fűzhet pusztán kedvelésből/nagyfokú szimpátiából vagy szeretetből egy kedves diákja iránt, de ezzel is mutathatja a másfajta érdeklődését is. Az meg, hogy puszit adott a csoki átadásánál, az azért annyira nem nagy dolog. A legtöbb tanár ilyenkor ad puszit a diáknak. Persze ha ő máskor soha nem szokott, akkor te különleges pozícióban lehetsz. Az meg, hogy nem kért fel táncolni, lehetett a felesége miatt is, lehetett amiatt is, mert nem szeret/tud annyira táncolni (persze ha másokkal meg táncolt, akkor ezt visszaszívom), de akár az is lehet, hogy - mint több tanár szokta - diákokkal nem táncol, csak akkor, amikor már elballagtak. Nálunk is volt ilyen több is; a volt diákokkal táncoltak, ha visszajöttek bálra, de a "még diákokkal" viszont nem.

Igazából ezt a szitut személyesen látni is kellene szerintem, meg még többet tudni róla, mert így rendesen eldönteni nem lehet, túl sok benne a "talán".


Egyébként szívesen beszélgetek erről privátban is, ha van kedved, nekem is van "sztorim".


19/L

2015. júl. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek! :)
2015. júl. 22. 10:59
 8/10 anonim válasza:
66%
istenem, ez teljesen természetes. Sok tanár megpuszilja a diákjait, természetes h beszélgettek az órák után velem is szokott beszélni. Nyugodj már le nem lesz ebből semmi! :D
2015. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Te meg tanulj meg olvasni! ;)
2015. júl. 22. 20:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia....az En sulimban van egy fejlesztos tanar (amugy bocs telorol vagyok igy nemirok veszoket a betuk fole) akivel baromira jobba vagyok...december.18-dikan lesz, h egy eve...en mindig ha valami fontos esemeny van(szulinapja,nevnapja) akkor adok neki ajandekot...megolel kapok egy puszit az arcomra aztan ennyi....O is mindig add nekem....O nemreg lett 31...10eve van baratnoje.....ha annak a tanarnak felesege van ugyse csalja meg hiszen tuti biztos h tobb adotsaga van mint neked....jobban tudja h mit kell az agyban csinalni....tobbszor volt vele ejszakankent mint te....csak hulyit mint minden ferfi tanar....nalunk a matek tanar minden lanyt hulyit...bugyikrol beszel stb..de nem egy szepseg...es minden lany jot nevet az orain...mindig rohogunk ugy mint O is mert csak hulyeskedik....de annyit ajanlok, h mondjuk irj ra egy Jo napotal vagy Csokolomal....es kerdezd meg tole h lehetne egy kerdesed...es akkor ted fel a kerdest h miert vannak ezek....elmondja ugyis te meg vagy megnyugszol h semmi...vagy akkar valamit...aztan lefekszel vele..aztan teged is es Ot is kirugjak de ez a jobbis eset a masik h bor

tonbe csukjak😄😃

2015. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!