Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyi idő kielégítő szexben?

Figyelt kérdés
A csajom azt mondja, hogy neki nem kell több a mostani 10-20 percnél, mert elfárad. De úgy látom rajta, hogy azért tudná élvezni a dolgot, ha tovább tartana.
2015. júl. 22. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem idő, hanem technika függvénye.

Valakivel 1-2 perc is az örökkévalóság, annyira $zar.

Meg sokan azt hiszik, a nőnek jó az órákig tartó szex... Na elmondom, ha egy pasi órákig bírja, és a csaj annyi idő alatt sem megy el... az egy rémálom.

2015. júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
másfél-2 óra
2015. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"De úgy látom rajta, hogy azért tudná élvezni a dolgot, ha tovább tartana."


Mondjuk nem utolsó szempont, hogy a mostani 10-20 perc vége 4-5 perccel az orgazmusa után van, vagy előtte. :-))

2015. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi elég jól bírhatjuk, mert sokszor eltelik legalább 1 óra az előjátéktól addig a pontig, hogy összebújva szuszogva élvezzük egymás társaságát a végén. De az teljesen kielégítő, sok orgazmussal.
2015. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nyalakodással együtt nekünk is több, de én most csak a reszelésre gondoltam. Orgazmus mindig van, alkalmanként több is, ezzel nincs gond. Végülis igazából nagyrészt úgyis rajtam múlik, hogy meddig tart a dolog :)

Majd valamikor kipróbálom, milyen ha tovább tart.

Köszi a válaszokat

2015. júl. 22. 10:13
 6/9 anonim ***** válasza:

lehet gáz, de nálunk sem tart fél óránál tovább a szex. Ha sok az előjáték és új dolgokat is kipróbálunk akkor max egy óra. De ha csak egymásnak esünk akkor 10-20 perc bőven elég.

Miért? Mert utána kifáradunk, mindketten már ki vagyunk elégülve, plusz már régi a mi kapcsolatunk, vagyis nem kívánjuk már minden percben a szexet.

Egy gyors, jó kielégülés és mehet tovább az élet. A maraton az már túl sok, talán nagy ritkán belefér.

2015. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülye kérdés, de ti ezeket az időtartamokat hogyan méritek le? Nem zavarja a partnereiteket, hogy közben az órát nézitek?
2015. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű, van nálunk óra a lakásban, minden szobában és én azért néha felpillantok rá. (tudod, felnőtt ember vagy, be van osztva az egész napod, örülsz ha pár óra szabad időd van, emiatt lesed az órád)

És utána nagy matematikai képességemet bevetem, hogy kiszámoljam kb mikor estünk egymásnak és kb mennyi idő telt el miután látom, hogy jééé, már 7 óra van.

2015. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát én örülök, ha minél hamarabb vége van.
2015. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!