Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy egy valódi, vonzalmon alapuló, kielégítő kapcsolat nélkül elég üres az élet?

Figyelt kérdés
Az élet 90%-ban munkából, kötelezettségekből, olyan dolgokból áll, amiket nem azért teszünk, mert ahhoz van kedvünk, hanem mert muszáj. Ha ehhez még az sem társul, hogy egy olyan ember társaságában legyünk, akivel boldogok vagyunk, akkor szerintem eléggé sivár a dolog, akárhányan is jönnek ezzel az "egyedül is tudnod kell boldognak lenni" szöveggel.
2015. jún. 6. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Jól gondolod. Ritka az az ember manapság, aki erre az örök igazságra rájön:) Enélkül üres minden siker, és ez ad értelmet a küzdéshez:)
2015. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemcsak te gondolod így.
2015. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Az élet 90%-ban munkából, kötelezettségekből"


ezen kell és lehet javítani


egyébként nem hiszem,egy másik ember nem feltétlen okoz örömet,az ember egyedül létre is tökéletes

csak legyen meg a szex,és teljesen tökéletes harmónia


ez egy szexkapcsolattal megoldható egyszerűen

és nem igazán van szükség támogatásra lelki dolgokra


egy igazán erős,kiváló ember,egyedül is kiválóan érzi magát

nincs szüksége senkire

szerintem :)


lelkileg nincs


testileg van ez ösztön

amit ki lehet elégíteni

2015. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as, egy jó szexkapcsolat szerintem kimeríti azt, amit én a kérdésben leírtam.
2015. jún. 6. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen valakinek elég ehhez egy szexkapcsolat is.

De én is úgy gondolom, hogy valaki vagy valakik kellenek hozzá, egyedül teljesen egyedül nem jó.


Ha nincsenek se haverok, se nagyon család sem, és párja sincs az embernek akkor persze h egyedül elmegy a kedve az egésztől egy idő után.

2015. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!