Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mennyire tartjátok cikinek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire tartjátok cikinek, ha a barátnőtök néha csak úgy birizgálja a micsodátokat?

Figyelt kérdés

Nem kérek privát levelezést, ezt előre leszögezem.


Néha megesik, hogy este összebújva alszunk és nekem "elkalandozik" a kezem. De sokáig fel se tűnik, hogy mit csinálok, volt hogy a barátom ébresztett rá, de teljesen beindít akkor, hogy egy aprócska szerszám - az én "munkám" miatt - teljesen megmerevedik és rengeteg előváladékot termel.


Kicsit furcsának is tartom.


2015. júl. 22. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Hat ha az fura h kivanod a baratod..:D ez tok normalis. Egyebkent ok maguk is birozgaljak ugyh mind1 csinalhatod nekik te is:P
2015. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
73%

nem tartom

visszabirizgálom

aztán egymásba olvadunk!!

2015. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó csak ő tudatában van, ha "odanyúl" és mindig megkérdezi, hogy szabad-e… én pedig sokáig nem tudom mit miért csinálok. Még az agyam is máshol jár.
2015. júl. 22. 23:38
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha utána bekapod akkor megbocsátom:D
2015. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ém voltam így a puncival :) nem szerette :/ 27/F
2015. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 opened paradise ***** válasza:
88%

"aprócska szerszám"

Idáig hallom a barátod sikolyát a rituális öngyilkosság közben :D


Semennyire. Az ő játéka (lenne),játszhat vele amikor akar.

2015. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Sokan azt mondanák ilyenkor hogy jajj hát dugás legyen belőle... pedig valójában a dolog szépsége nem ez.


Nálunk mindig olyan volt, hogy szex után simogattak a másikat. a barátnőm volt hogy a hasamon aludt el, és ráfordult a péniszemre. Nem kell ettől feltétlen erotikát várni.


És ahányszor odanyúl annyiszor nyúl, ez miért lenne ciki? Sőt örülök neki. Néha jó csak úgy hozzáérni a másikhoz is, hogy nincs belőle semmi több.


Múltkor főzőtt én meg belenyultam a bugyijába közben, elsőnek a hasát fogtam aztán lecsusszantottam a kezem egészen odáig.


Szexelünk eleget ahhoz, hogy ne kelljen minden fogdosás után megint szexelni. Napi 2-3 megvan nálunk. De kb vagy 10x fogdossuk egymást.

2015. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ijen nő kéne nekem
2015. júl. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom miért értékelik túl a nők magukat azzal, mikor beképzelik, hogy az "Ő munkájuk" miatt feláll egy fasz...kb. bármelyik nőnél így reagál egy pénisz, szóval nem ők a különlegesek...:D
2015. júl. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is szeretem birizgálni és még eddig egyetlen pasim sem panaszkodott emiatt :)

Az is igaz, hogy ők sem kértek engedélyt, hogy engem birizgáljanak...

22L

2015. júl. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!