Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitolehet, hogy csak a keny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitolehet, hogy csak a keny vad, fajdalmas szexet szeretem ees szinte allandoan azt akarom?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Mert a helyesírásod is kemény és fájdalmas, azért.
2015. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csicuki ***** válasza:
Szerintem előfordulhat hogy valami miatt egy lelki trauma vagy valami sérelmed miatt nagyon durván szereted. Vagy a lelki fájdalmadat a kemény sexel enyhíted. Szerintem elkéne menned egy lélekbúvárhoz hogy beszélj valakivel erről hátha tud rá mondani valamit merthát mindennek van kiváltó oka.
2015. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom #2 -höz
2015. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2015. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mazochista vagy.
2015. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A számodra fontos emberek bántottak, vagy nem vettek tudomást arról, hogy téged bántanak, ezért azt hiszed, az a jó, ha fáj! És úgy érzed, aki nem okoz fájdalmat, az nem is szeret! A mazochizmus, ebből fakad! Ez nem a te hibád, keress partnert az ellen táborból és adj neki egy esélyt!
2015. júl. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2016. jún. 23. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!