Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szorongás szex miatt, valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorongás szex miatt, valaki tapasztalt hasonlót? 20/F

Figyelt kérdés
A barátnőm már elég tapasztalt, de én szűz vagyok (tudja és nem zavarja), most már abba a szakaszba értünk, hogy bármikor megtörténhet a dolog, de én félek hogy nem leszek elég jó meg ilyenek. Aki átélt hasonlót, az tudna valami tanácsot adni?

2015. júl. 23. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Lazulj, mert ha rágörcsölsz biztos nem fog menni. Viszont ha felszabadult vagy, akkor ösztönösen jól fogod csinálni.
2015. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mond el neki..minek titkolnad? ugyis ra fog jonni :)
2015. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2, azt tudja, hogy szűz vagyok, mert kérdezte és ilyenről nem fogok hazudni... Vagy te a szorongásra gondolsz, hogy azt mondjam el neki? :)
2015. júl. 23. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:

figy, fogd viccesre, ne legyél feszült. Lehetsz rossz az ágyba, de ha vicces vagy, felszabadult, játékos, akkor tuti egy jó élmény lesz.

Azzal ronthatod el a legjobban, hogy idegeskedsz.


Valamit megsúgok: Lehet neked már 10 év tapasztalatod a szexben, mégis lehetsz a világ legrosszabb szeretője.

2015. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes dolog még később egy új kapcsolatban is.

A nőkben is vannak hasonló gondolatok,gátlások.

Ha szeretitek egymást akkor nyugodtan beszéld meg vele a félelmeidet.Biztosan segíteni fog.

F40+

2015. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 2. és az 5. mondta el a kulcs dolgot. Beszéld meg vele a szorongást is, meg mindent.


Az, hogy ösztönösen jó leszel...a túróst. A másik meg, hogy légy vicces. Ahha egy bohóc az ágyban aki még fel is sül eléggé kiábrándító.


Beszélgetés, beszélgetés, beszélgetés. Ezután majd ő kezdeményez, majd ő vezet és átvállalja a "férfi" szerepet az első pár alkalomnál.

2015. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!